Dieta cud - czy taka istnieje

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Dieta cud - czy taka istnieje

Postprzez mucha » 15 Wrz 2017, 14:41

dieta cud nie istnieje faktycznie - ale w sumie wszystko zalezy od nas. bo wezmy np. taki catering dietetyczny. sama zamawiam z macro bios bar i w pewnym stopniu moge to nazwac dieta cud, bo przez pol roku zrzucilam 6 kg i wciaz trace na wadze. Mam ulozony program diety, posilki dowożone sa codziennie. to oni tak naprawde dbaja o moje odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne. ja niczego nie podjadam, bo posilki sa pomimo wszystko syte - nie czuje glodu... w takim wymiarze catering dietetyczny jest poniekąd dieta cud, jak myslicie?
mucha

Postprzez śmieszkaa » 05 Paź 2017, 11:40

Dieta cud nie istnieje. Trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Pić dużo wody i nie robić zbyt dużych przerw między posiłkami i pilnować, żeby były one często ale w mniejsze ilości. Bo inaczej to bardzo łatwo doprowadzić się do problemów z zaparciami i wzdęciami. Dobrze, że teraz można dostać leki, które działają i nie trzeba się bawić w leczenie domowymi sposobami. Na zaparcia dicopeg 10g jest świetny
śmieszkaa

Postprzez KolagenColway_com » 10 Paź 2017, 07:20

Tutaj muszę się zgodzić z powyższymi opiniami, czyli nie ma czegoś takiego jak dieta cud dzięki której od razu schudniemy. Na to potrzeba czasu i dużo własnej pracy, motywacji i wytrwałości oraz połączenia dobrej diety z treningiem.
KolagenColway_com

Postprzez Sylwianaa » 12 Paź 2017, 21:52

hmm nie wiem, czy to dieta cud, ale wg mnie - cudowne rozwiazanie - tzw. dieta pudełkowa - spojrzcie: https://nutridieta.pl/bielsko-biala-cat ... ko-bialej/ Nie musimy sie o nic martwic, ani o sklad posilkow, ich ilosc, skladniki, zakupy czy przygotowanie - firma robi to za nas, dostarczajac nam do pracy/domu juz gotowe do spozycia posilki. W pelni zbilansowane, roznorodne, smaczne i zdrowe - nie cud?
Sylwianaa

Postprzez maga » 17 Paź 2017, 10:14

Dieta to ciężka praca nad sobą i swoimi przyzwyczajeniami, a nie "cud" ;)
maga

Postprzez kubeczek » 18 Paź 2017, 20:46

dla mnie to tylko mydlenie oczu ludziom. tyle sie namnożyło tych wszystkich diet, że człowiek sam juz nie wie co moze, a czego nie. dla koleżanki fatalnie skonczyl sie kolejny wymysl chwili czyli dieta bezglutenowa. ok - jeśli ktos nie moze jesc glutenu - to naturalne ze go eliminuje, ale jesli nie ma takiej potrzeby to po co to robic. dziewczyna - 28 lata nabawila sie tylko anemii i problemow trawiennych. wrzucam ciekawy tekst http://www.vichy.pl/blog/dieta-bezglutenowa-jaki-ma-wp%C5%82yw-na-nasz-organizm/vmag64505.aspx -mysle ze dosyc uniwersalny w kontekscie nie tylko tej diety, ale w ogole tego, ze organizm to nie jest zabawka i powinniśmy mu dostarczac pelnie składników odzywczych a nie głodowac na kolejnych wymysłach dietetycznych
kubeczek

Postprzez PaniEmi » 26 Paź 2017, 14:35

Nie ma takich diet, samą dietą człowiek nie schudnie, potrzeba jeszcze ruchu dużo. jedyny skutek takiej diety to problemy zdrowotne, np zaparcia które mnie męczyły w czasie stosowania diety na własną rękę. temu teraz co jakiś czas stosuję dicopeg 10g
PaniEmi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości