Depilacja woskiem, depilacja laserowa

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Depilacja woskiem, depilacja laserowa

Postprzez Karolina » 06 Cze 2011, 21:44

Depilacja laserem - podobno po depilacji przez około 3 tygodnie nie można się opalać - stosowaliście się do tych zaleceń ????
Do tej pory stosowałam gorący wosk ale pękają mi naczynka. :cry:
Awatar użytkownika
Karolina

Miejscowość: Szczecin

Re: Depilacja woskiem, depilacja laserowa

Postprzez Monika » 27 Lip 2011, 13:16

Nie no w przeciwwskazaniach nic nie ma o opalaniu. Raczej jest odwrotna kolej rzeczy - czyli nie należy używać depilacji laserowej na świeżej opaleniźnie. Ale to powinni Ci powiedzieć w gabinecie, ale często tego nie robią ze względów wiadomych (jeden klient mniej i zysk mniejszy). Byłam już w takim gabinecie co to niby wszystko można bo ich kredyty i spłata leasingu za laser goniła.
Watro samemu na początek się zapoznać choćby w sieci zamiast później kupować drogi krem na poparzoną skórę.
Ze stu słów czasem trudno ubrać jedną, mądrą myśl...
biznes: forum - polski-biznes.com
Awatar użytkownika
Monika

Miejscowość: Piastów

Postprzez agaa » 18 Sie 2011, 18:14

najgorszy problem przy depilacji woskiem to są potem wrastające włoski.... peelingi nie rozwiązują tego problemu do końca... czy może ktoś zna jeszcze lepszy na to sposób?
agaa

Postprzez puella » 27 Wrz 2011, 13:47

Depilacja laserowa- kilka sesji, bezboleśnie i po sprawie.
Włoski nie wrastają.
Ja robiłam ten zabieg we Wrocławiu w salonie Biodermis. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa.
Polecam i pozdrawiam:)
puella

Postprzez Frisza » 19 Paź 2011, 09:23

Co do depilacji woskiem to nie stosowałam bo wcześniej katowałam się maszynkami, depilatorami i kremami, wszystko ze srednim skutkiem. No i później poddałam się depilacji laserowej :) która zaczęła już dawać dobre efekty. Co do opalania się przed i po depilacji laserowej to jest absolutny zakaz! Nie powinno się stosować lasera na opaloną skórę a co za tym idzie w trakcie serii trzeba sobie odpuścić opalanie!! Ale jak najbardziej polecam depilację laserową, najlepiej laserem lightsheer, z tego co wiem najlepszy na rynku.
Frisza

Postprzez ania19861 » 19 Wrz 2012, 13:42

Ja chyba nigdy nie odważę się do takich zabiegów :)
Profesjonalnie wykonane etykiety
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Lis 2014, 14:34

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna. Należy wykonać minimum 4 zabiegi, aby był skuteczny. Efekty utrzymują się bardzo długo. Trzeba jednak po kilku latach rozpocząć wykonywanie zabiegów przypominających raz na pół roku.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości