Depilacja woskiem, depilacja laserowa

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Depilacja woskiem, depilacja laserowa

Postprzez Denique_pl » 12 Paź 2017, 11:00

Ewidentnie w tym przypadku doszło do podrażnienia i teraz musisz zainwestować w dobry balsam który złagodzi ten efekt. następnym razem udaj się do dobrego salonu piękności na profesjonalny zabieg depilacji laserowej i unikniesz takiego problemu jak w chwili obecnej.
Denique_pl

Postprzez HanahC » 12 Paź 2017, 14:00

nienawidze wosku, strasznie bolesny zabieg i wychodzą po nim liczne podrażnienia :( zdecydowałam się na zabieg laserowy i to była decyzja życia, nie było tanio ale przynajmniej problem włosków już mnie nie dotyczy
HanahC

Postprzez wacinkowska » 17 Paź 2017, 13:24

Ja depilowalam sie woskiem odkad pamietam, ale miesiac temu zdecydowalam sie na depilacje laserem Vectus w Gdansku. Jestem po 2 zabiegach i narazie nie widac oszalamiajacych efektow, ale na pewno warto bo moje dwie kolezanki mnie do tego namowily :)
Tutaj link: http://vectusgdansk.pl/depilacja-laserowa-miejsc-intymnych/
...
wacinkowska

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Piomarket_pl » 18 Paź 2017, 12:44

Depilacja woskiem to jedno z gorszych rozwiązań, przynajmniej tak było w moim przypadku ponieważ bardzo mnie podrażnił, natomiast efekty nie były aż tak widoczne jakbym tego oczekiwała. Tutaj również zdecydowanie jestem za opcja depilacji laserowej.
Piomarket_pl

Postprzez galaretka » 02 Lis 2017, 20:36

Mnie się wydaje że najlepsza jest jednak laserowa depilacja, np laserem Vectus jak to robią w Anlaya Day Spa, jednak daje najdłuższe efekty, a teraz ten sprzęt jest tak nowoczesny że nie zostawia podrażnień bo ma już głowice chłodzące. Poza tym można je też w dobrej cenie złapać, więc to niebo wygodniejsze niż wosk czy maszynka
galaretka

Postprzez Herbia_pl » 10 Lis 2017, 12:32

Witam wszystkich na forum :) Ja również przychylam się tutaj do pozytywnych opinii na temat depilacji laserowej, jest ona naprawdę skuteczna i nie tak bolesna jak często można o tym słyszeć lub czytać. Podstawa jest także wybór dobrego studia które się tym zajmie.
Herbia_pl

Postprzez Ivka » 10 Lis 2017, 16:10

Osobiście pokusiłam się kiedyś o depilację woskiem francuskim w domu i nie wiem, czy na tyle nieumiejętnie ją przeprowadziłam, czy mam uczulenie na ten produkt, ale nie dość, że się poparzyłam, to w dodatku było to niesamowicie bolesne doświadczenie. W związku z czym stwierdziłam, że wybiorę się na depilację laserową
w http://skinlogica.pl/ . Przede wszystkim z tego co wiem, używany tam laser diodowy jest bardzo skuteczny, a dodatkowo często są dostępne różne promocje, więc może uda mi się z jakiejś skorzystać:).
Ivka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości