depilacja laserowa na pachy

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: depilacja laserowa na pachy

Postprzez MeegZed » 14 Mar 2018, 11:24

No pachy są bardzo wrażliwym miejscem. Jeżeli chodzi o laser do usuwania owłosienia to często korzystam z lightsheer, który moim zdaniem jest najlepszy. Jest nawet opcja, że można go wypożyczyć.
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez Aniska34 » 15 Mar 2018, 10:33

Zabieg nie jest bolesny naprawdę laser lightsheer niweluje wszelkie odczucia dla osoby która przychodzi na depilację laserową. Jeżeli chcesz się dowiedzieć w ogóle więcej o depilacji laserowej to przeczytaj sobie ten artykuł ja zaczęłam od niego zanim poszłam na depilację https://www.laserdelux.pl/blog/fakty-i- ... -laserowej Zobacz sobie :)
Aniska34

Postprzez Kolagen.pl » 17 Mar 2018, 08:22

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o depilacje laserową, to moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne i uważam że warto. Raz, że to najszybszy sposób aby pozbyć się owłosienia a dwa skuteczny i warto o tym pamiętać.
Kolagen.pl

Postprzez kubeczek » 10 Maj 2018, 22:16

Człowiek już chyba ma to w genach, że boi sie wszystkiego co nowe... sama przezywalam strasznie ;p ale rzeczywiście depilacje polecam bo to duzy komfort zwlaszcza podczas wakacji. Ku pamieci - bo mi to umknelo a pozniej miałam klopot i trudno bylo mi przywrocic delikatnosc skory. Pamietajcie dziewczyny o odpowiedniej pielegnacji od razu po zabiegu - zwlaszcza jesli chodzi o pachy czy bikini. Skora jest tutaj mega delikatna i wymaga regeneracji! Ratowałam sie Cetaphilem PS Lipoaktywnym ale dopiero kilka dni po zabiegu i to ze swojej winy to swedzenie i pieczenie odcierpialam zupelnie bez sensu. Jak od razu zaczniecie odpowiednio nawilżac to przyspieszycie tez proces gojenia. W składzie jest witamina e i silikon wiec odbudowa i uczucie ulgi sa wlasciwie natychmiastowe
kubeczek

Postprzez renia renata » 24 Lip 2018, 12:06

Moim zdaniem warto poddać się takiemu zabiegowi jeżeli chce się raz na zawsze pozbyć niepotrzebnego owłosienia i zapomnieć o konieczności regularnych depilacji (na przykład woskiem). Oczywiście cena depilacji laserowej jest dość wysoka (ja płaciłam za pachy 200 zł w salonie http://studiocalypso.pl/europlex-warszawa/ i uważam to za niewielką cenę) ale zabieg jest tego warty. Polecam każdej Pani!
renia renata

Postprzez kabix179 » 25 Lip 2018, 00:55

Jeżeli mam być szczery to moja żona dwa lata temu otworzyła salon, który zajmuje się także takimi zabiegami. Początkowo podchodziłem do tego sceptycznie i nie dałem jej na to ani grosza. Dziś ona ma więcej pieniędzy ode mnie bo wzięła wtedy pożyczkę online. Takie zobowiązanie szybko się jej zwróciło :) Polecam źródło informacji o pożyczkach!
kabix179

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości