depilacja laserowa na pachy

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: depilacja laserowa na pachy

Postprzez Unlapin_pl » 11 Paź 2017, 09:53

Odczucie każdej z nas będzie inne, natomiast to czysta teoria i polecam przede wszystkim udać się na zabieg aby samodzielnie się o tym przekonać. Zapewniam, że nikt nie będzie żałował bo depilacja laserowa jest naprawdę skuteczna, niezależnie od tego na jakiej części ciała chcemy ją wykonać.
Unlapin_pl

Postprzez kalinowska » 02 Lis 2017, 21:48

Ja robiłam, zarówno pachy jak i nogi, teraz myślę nad bikini jeszcze bo to jednak jest wygodna... ja jestem ogromnie zadowolona z tych zabiegów. Bezboleśnie i na stałe :) a nie jakieś tam maszynki co 2-3 dni i męczenie się. Tylko trzeba zwrócić uwagę na dobry salon z dobrym sprzętem. Ja robiłam akurat w Anlaya Day Spa laserem Vectus bo mają najnowocześniejsze urządzenia a ceny też dobre ( a nie ukrywajmy że to nie istotne ) :)
kalinowska

Postprzez Ivka » 22 Lis 2017, 10:28

Bardzo chętnie wybrałabym się na tego typu zabieg np. do http://skinlogica.pl/ we Wrocławiu. Z tego co wiem obecna pora jest idealna na depilację laserową, wobec czego powinnyśmy się już powoli zacząć przygotowywać do wiosny i lata:) . Używanie co kilka dni maszynki do golenia mnie osobiście bardzo drażni, dlatego też chciałabym się uporać z włoskami na dłużej:).
Ivka

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:30

Nie widzę kompletnie nic złego w takim zabiegu, jedyne co trzeba brać pod uwagę to jego skuteczność i od tego zacznijmy, więc powinien być wykonany w profesjonalnym studiu kosmetycznym.
Herbia_pl

Postprzez MeegZed » 04 Gru 2017, 19:47

Mamy z koleżankami taki sprytny sposób na cieńcie kosztów związanych z laserowym usuwaniem owłosienia. Moja znajoma jest kosmetyczką i pomaga nam w zabiegach, ale są firmy, które oferują wynajem lightsheer desire i wtedy można w kilka koleżanek złożyć się i dokonać zabiegów w tym czasie. Jest to zdecydowanie tańsza opcja, niż chodzenie na zabiegi tym laserem ;)
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez Lagenko » 06 Gru 2017, 10:43

I taki wynajem naprawdę się opłaca? Pytam bo pierwszy raz w ogóle słyszę o takiej opcji, a chętnie dowiem się szczegółów. Jestem zdania, że jednak depilacja w gabinecie kosmetycznym to najlepsze rozwiązanie z racji wysokiej skuteczności i fachowości obsługi.
Lagenko

Postprzez dusia » 19 Gru 2017, 17:36

Ja też jestem zdania, że depilacja laserowa to bezpieczny zabieg jeśli tylko jest przeprowadzany przez profesjonalistę i dodatkowo przed zabiegiem powinno się przeprowadzić dokładny wywiad by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Ja jestem już po serii zabiegów na nogi w Coco-Time we Wrocławiu. Użyto laseru diodowego Crystal Laser. Przeprowadzony sprawnie i w komfortowych warunkach. Teraz zastanawiam się właśnie nad pachami :)
dusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości