depilacja laserowa lublin

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

depilacja laserowa lublin

Postprzez Queash » 09 Kwi 2018, 09:34

Dziewczyny, może któraś z was będzie mogła mi pomóc i podpowie gdzie jest aktualnie najlepsza i najskuteczniejsza depilacja laserowa lublin? To będzie mój pierwszy zabieg tego typu i zupełnie nie wiem gdzie się na niego udać. Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi!
Queash

Re: depilacja laserowa lublin

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:28

Akurat jeżeli chodzi o depilację laserową jak i pozostałe zabiegi kosmetyczne, polecam zwrócić uwagę również na nasz salon, co prawda nie jest w Lublinie a w Skoczowie, ale mimo wszystko serdecznie zapraszamy :)
L-Esthetique.pl

Postprzez Ivka » 27 Kwi 2018, 13:09

Na szczęście w naszym kraju miejsc, w których możemy trwałe pozbyć się niechcianych włosków nie brakuje. Mnie osobiście od dłuższego czasu bardzo kusi oferta magnificclinique . Można tam zdecydować się np. na laserowe usuwanie owłosienia SHR http://magnificclinique.pl/laserowe-usuwanie-owlosienia-shr/ . Zabieg ten przede wszystkim jest bardzo skuteczny i jeżeli chcemy móc cieszyć się gładką skórą w czasie wakacji już teraz warto pomyśleć o takiej terapii.
Ivka

Postprzez galaretka » 17 Cze 2018, 06:03

Ja zanim się zdecydowałam to sporo czytałam o tych zabiegach i najlepsza jest teraz Epilacja laserowa, ja poszłam do kliniki miracki na zabieg Motus Deka https://klinikamiracki.pl/zabieg/epilac ... otus-deka/ To aktualnie jest najnowocześniejsze rozwiązanie w depilacji laserowej, ja miałam 5 sesji :) ale z tego co wiem to róznie jest, od 4 do 6 zazwyczaj i mamy na stałe rozwiązany problem z włoskami
galaretka

Postprzez łuki » 27 Cze 2018, 13:32

a polecicie mi coś w poznaniu ? najlepiej z pakietami np. bikini plus pachy :D
łuki

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości