Czy rower stacjonarny pomoże na cellulit?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Czy rower stacjonarny pomoże na cellulit?

Postprzez dama pik » 19 Lut 2017, 11:05

Rower jest świetnym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów i ujędrnienie skóry. Sama po sobie widzę, jak bardzo wysmukliła mi się sylwetka przy regularnej jeździe. Stacjonarny rower sprawdzi się może w sezonie zimowym ale teraz, gdy nadchodzi wiosna - polecam kupić klasyczny wariant do jazdy po mieście. Może przypadną Ci do gustu rowery electra ? Super zaprojektowane i bardzo designerskie. Mi wyjątkowo się podobają. Sprawdź sobie koniecznie!
dama pik

Postprzez ilhiaana » 21 Mar 2017, 11:22

Efekt, jaki aktywność fizyczna wywiera na mięśnie, ma charakter zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Wytrenowane mięśnie są bardziej widoczne i wymo­delowane. Mięsień zmienia swą długość i swój kształt już w wyniku normalnej pracy, której jest poddawany. Dlatego też pracując w największym skurczu i w największym naciągnięciu, zachowa swoją naturalną długość, wykształcając tym samym wydłużoną i elegancką formę. W praktyce, zmiany będące wynikiem treningu będą zależały od rodzaju tego właśnie treningu. Jeżeli chodzi o rowerek to polecam stronę https://www.omega-fitness.pl/rowerki-tr ... t-290.html
ilhiaana

Postprzez zefir » 18 Kwi 2017, 19:24

Nie bardzo wierzę w rowerek. Ja bym stawiała raczej na pływanie - przy nim całe ciało pracuje
zefir

Postprzez pomarańczka » 20 Kwi 2017, 09:19

Każda aktywność fizyczna pomoże na cellulit :)
pomarańczka

Miejscowość: Bełchatów

Postprzez domi » 27 Kwi 2017, 08:17

W połączeniu z odpowiednią dietą i peelingami jak dla mnie powinien pomóc ;)
Awatar użytkownika
domi

Postprzez molly » 02 Maj 2017, 08:11

Każdy rower pomoże na cellulit, tylko trzeba wybrać najwygodniejszy i w miarę niedrogi, ja mam ten http://www.rowerzysta.pl/rowery_univega.html i na moje potrzeby jest idealny.
molly

Postprzez maga » 17 Paź 2017, 10:07

To zależy o jakiej partii ciała mówimy, bo rowerek działa przede wszystkim na nogi.
maga

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości