Czy krem na rozstępy zadziała?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Czy krem na rozstępy zadziała?

Postprzez Daggie » 27 Wrz 2018, 15:10

Cześć dziewczyny. Chyba mam rozstępy, ostatnio robiłam sobie peeling i na pupie zauważyłam takie bliznowato wrzecionowate paski - wyglądają jak świeże rozstępy. Wcześniej tego nie miałam. Można to jakoś usunąć? znacie jakieś skuteczne sposoby na to albo jakieś kosmetyki?
Daggie

Re: Czy krem na rozstępy zadziała?

Postprzez Funiaa89 » 28 Wrz 2018, 16:10

moim zdaniem pomóc może właśnie peeling a do tego masaż. Nie wiem czy istnieją specjalistyczne kremy na rozstępy, ale zdaje się że coś w aptece znajdziesz. Wszystko zależy też od stopnia zaawansowania tych paseczków. Jeżeli są świeże to będziesz mogła je jeszcze usunąć, jak są białe - może być to bardzo, bardzo ciężkie :geek:
Awatar użytkownika
Funiaa89

Postprzez inga7 » 02 Paź 2018, 09:35

Szczerze Ci powiem, że testowałam multum kosmetyków na rozstępy i efekt był mierny... Strasznie ciężko się pozbyć po ciąży takich szpecących znamion...Zainteresowałam się zabiegami medycyny estetycznej i podobno urządzenie PIXEL RF jest genialne na rozstępy. Czytałam, że to połączenie lasera fraksyjnego i fal radiowych, czyli taka jakby podwójna dawka uderzeniowa. W Krakowie wykonacie zabiegi w renomowanym salonie http://jadoreinstytut.com/ . Oczywiście seria będzie najbardziej wskazana. Warto skorzystać, jak sądzę.
inga7

Postprzez skubimon » 05 Paź 2018, 12:51

Pewnie działa, jednak efekty nie będą tak szybko i tak bardzo skuteczne jak zabiegi u kosmetyczki.
skubimon

Postprzez lucja » 05 Paź 2018, 13:07

a jaki robisz peeling? ja robie taki:

fusy po kawie
cukier
sól gruboziarnista
cynamon
miód
płyn pod prysznic

też by mi się jakiś krem na rozstępy przydał :( ale czy one na pewno zadziałają....

:?
Łubin na łące rozmawia z pszczołą, spowodował atmosferę bardzo wesołą
pszczołę rozbawił do nieprzytomności,ona wesoła codziennie u niego gości.
Awatar użytkownika
lucja

Postprzez maja.minska » 05 Paź 2018, 18:17

Wszystko zależy od tego jak mocne są te rozstępy. Czasami jedynym rozwiązaniem są niestety specjalne zabiegi.
maja.minska

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Daggie » 08 Paź 2018, 13:59

pół na pół, niektóre są białe, raczej już nie do usunięcia, ale ostatnio też nowe się porobiły. próbowałam na własną rękę szukać tych kremów ale tyle tych nazw jest...
Daggie

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości