cudowny gaz na cienie pod oczami

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

cudowny gaz na cienie pod oczami

Postprzez anecica » 11 Paź 2016, 12:13

czesc! slyszalyscie o czyms takim jak cudowny gaz na cienie pod oczami? Juz tyle wydalam na przerozne kremy ze moglam sobie juz dawno jakis zabieg zrobic zamiast tego.czytalam o tym cudownym gazie tylko nie wiem dokladnie czy to drogie, czy to boli, czy to bezpieczne? ktos slyszal?
anecica

Re: cudowny gaz na cienie pod oczami

Postprzez ogorkowa » 12 Paź 2016, 07:16

a to nie jest po prostu dwutlenek wegla ten cudowny gaz? gdzies mi sie to obilo o uszy, ale szczegolow nie znam niestety
ogorkowa

Postprzez PodgórskiDomUrody » 12 Paź 2016, 13:09

“Cudowny gaz” to rzeczywiście nic innego jak dwutlenek węgla. Wykorzystuje się go w tak zwanej karboksyterapii, stosunkowo młodej dziedzinie kosmetologii. Zabieg polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla pod skórę za pomocą cieniutkiej igły i rzeczywiście pomaga redukować cienie pod oczami. To bezbolesny, bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, który dodatkowo poprawia cały wygląd skóry, ponieważ odpowiednia dawka dwutlenku węgla dotlenia ją i odżywia. Co ważne, nie wymaga też okresu rekonwalescencji. W naszym Podgórskim Domu Urody w Krakowie cena takiego zabiegu wynosi 119 złotych, a wykupując pakiet 5 zabiegów jeden otrzymujesz gratis.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez anecica » 13 Paź 2016, 10:42

aha, dwutlenek wegla, no prosze, ale to nie jest niezdrowe czasem takie dodatkowe porcje tego dwutlenka przyjmowac?
anecica

Postprzez PodgórskiDomUrody » 14 Paź 2016, 11:49

Zabieg karboksyterapii jest w zupełności zgodny z naturalnymi procesami, zachodzącymi w ludzkim organizmie. Dwutlenek węgla, zaaplikowany w trakcie zabiegu dostaje się następnie do płuc, a stamtąd zostaje w naturalny sposób wydalony w ramach wymiany gazowej. Oddajemy dwutlenek węgla, a pobieramy tlen :)
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez tomasz45 » 08 Lut 2017, 10:42

bardzo pięknie to wygląda napewno
tomasz45

Postprzez kolegaw232 » 08 Lut 2017, 11:28

Ja nie wierzę w żadne cudowne gazy. Jedyne takie gazy to mogą wyjść z mojego tyłka i nie są one cudowne dla innych osób. Osobiście preferuję kremy pielęgnacyjne w walce z cieniami pod oczami, niż jakieś dziwne rozwiązania, które nie działają.
http://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-39 - dla każdego, kto chce mieć święty spokój
kolegaw232

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości