Co zrobić aby włosy były lśniące i zdrowe?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Co zrobić aby włosy były lśniące i zdrowe?

Postprzez Diunka » 10 Wrz 2016, 16:08

Znacie może dokładnie serie z loreal kosmetyki profesjonalne?Albo gdzie znajdę jakieś informacje na ich temat żeby sobie odpowiednio dopasować pod swoje włosy?Słyszałam,że są bardzo dobre a u nas w drogerii to mają wybór tyle co kot napłakał :/ No i chyba tych profesjonalnych serii to nawet nie widzieli na oczy :lol:
Diunka

Re: Co zrobić aby włosy były lśniące i zdrowe?

Postprzez miriel » 19 Wrz 2016, 14:41

ja się zawsze zachwycam jakie włosy mają azjatki np. albo arabki - to jest zupełnie inna struktura włosa, one w ogóle nie muszę się nimi przejmować
miriel

Postprzez sybilka34 » 19 Wrz 2016, 21:05

W drogeriach często o serie profesjonalne, raczej mają tylko te masówki, tańsze i lepiej im schodzą. Ale dla włosów nie są koniecznie lepsze. Z Loreala te są świetne http://www.kerastase.com.pl/, najłatwiej kupić w salonach wymienionych na stronie. Możesz też poszukać w internecie.
sybilka34

Postprzez Dominika22 » 04 Paź 2016, 08:02

Azjatki mają takie piękne włosy bo np. używają oleju kokosowego. Polecam poczytać i wypróbować www.olejowaniewlosow.com.pl
Dominika22

Postprzez sylwia22 » 11 Paź 2016, 14:02

Ja też się długo nad tym zastanawiałam, wypróbowałam chyba wszystkie możliwe szampony i odżywki - często przepłacając za marną jakość... Ale w końcu uratowała mnie koleżanka, która poleciła mi naturalne kosmetyki Kivvi. Stosuję je od kilku miesięcy i moje włosy są naprawdę piękne! Nie wypadają, są lśniące, mocne i pięknie pachną. Koniecznie wypróbujcie :) znajdziecie je tutaj: https://witalnie.com.pl/category/kivvi
sylwia22

Postprzez kama » 04 Gru 2016, 16:54

ja stosuje olejki, arganowy, kokosowy tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić bo włosy do mycia idą znów:/. no i wcinam skrzyp i piję pokrzywę. widze efekty;)
kama

Miejscowość: Kielce

Postprzez maryjolka » 20 Gru 2016, 16:40

Ja co nie stosowałam to działało krótko, na dłuższą metę to sama bym sie chętnie dowiedziała co zadziała. Moje się jeszcze puszą dodatkowo. Podobno w chłodnej wodzie sie powinno być włosy żeby były zdrowe ale ja tego tak nie lubię że odpuściłam :D
maryjolka

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości