Co używasz do kąpieli?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Co używasz do kąpieli?

Postprzez urshulka » 05 Sty 2018, 13:50

Przeróżnie, zależy jaką ładną buteleczkę na promocji wyhaczę :D nie ukrywam ze głowną role gra u mnie zapach. Jesli coś pięknie pachnie i mocno sie pieni to dodaje do ulubionych :D
urshulka

Postprzez Witt111 » 06 Sty 2018, 13:31

Dzieki za rady :D
Witt111

Postprzez Lagenko » 08 Sty 2018, 13:47

Olejki pod prysznic jakoś moim zdaniem nie bardzo pasują i też nie do końca się sprawdzają, polecam raczej do kąpieli, podobnie jak sole- znakomicie relaksują :)
Lagenko

Postprzez kiniaminia » 23 Sty 2018, 13:59

Płyny z avonu sobie wlewam zwyle ;)
kiniaminia

Postprzez maki » 23 Sty 2018, 15:52

O nie, ja też trzymam się z dala od olejków albo emolientów, ciężko potem dosuszyć tą tłustą warstwę na skórze.
Jakiś czas temu sięgnęłam po żele do kąpieli Isany i jestem miło zaskoczona, że moja skóra je przyjęła bez większych problemów. Szczególnie upodobała sobie Isanę Med z mocznikiem. Wybierając kosmetyki do kąpieli, rzadko kiedy kieruję się samym zapachem, bo mnie się raczej nie trzymają. Dla mnie ważne jest to, by nie było dużo szkodliwych dla mojej skóry substancji, opakowanie i cena. Zwykle wolę te takie przeznaczone dla ludzi aktywnych niż zwykłe kwiatowe.
Awatar użytkownika
maki

Postprzez szaliczek » 23 Mar 2018, 15:55

Ja używam zwykle żeli w pojemnych butelkach, by starczyło na dłużej. Mam taki problem, że zapachy się mnie nie trzymają, ale i tak wybieram głównie pod tym kątem i ceny. Lubię bardzo żele i balsamy do kąpieli Dove, tak samo jak żele dla osób aktywnych fizycznie, jakie np. Adidas robi. Nie do końca przepadam za zapachami kwiatowymi, a te mają takie energetyczne, często owocowe aromaty, więc dla mnie w sam raz.
szaliczek

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość