Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Postprzez polaaa122 » 29 Cze 2018, 22:26

Najlepszym chyba rozwiązaniem jest pomoc dietetyka. Na terenie Warszawy polecam Panią Elżbietę http://www.kolczynska.dietetyk-vita.pl/ Jest naprawdę świetnym specjalistą, prowadzi również konsultacje, porady online które są idealne dla osób z brakiem czasu. Samodzielne odchudzanie jest naprawdę ciężkie do wykonania, szczególnie dla osób z brakiem motywacji.
polaaa122

Postprzez Pemodelan » 11 Lip 2018, 09:05

Pomoc dietetyka jest czasami wręcz niezbędna, ja osobiście polecam jednak zacząć od diety plus systematycznego treningu bez odżywek czy suplementów bo w wielu przypadkach to efekt placebo. Jeżeli dieta na dłuższa metę nie pomaga to wtedy warto zasięgnąć pomocy dietetyka.
Pemodelan- zabiegi holistyczne Warszawa.
Pemodelan

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 15:09

jakby nie patrzeć sport to zdrowie i dobre zbilansowane odżywianie a nie żadne tam fast foody i siłownia. To się wyklucza :evil:
tykk

Postprzez anabell7 » 17 Lip 2018, 09:40

Wystarczy, że dobrze będziesz się odzywiać - siłownia jest w gratisie żeby ciałko było jędrne i się "urzeźbiło" ;) Słyszałam, że łyżeczka oliwy z oliwek bądź innej: rano naczczo i wieczorem przed snem, wspomoże trawienie itp :)
anabell7

Postprzez Madameadame2 » 18 Lip 2018, 11:09

Głównie stawiam na dietę przygotowaną przez mojego znajomego dietetyka. Wiąże z nią spore nadzieje. Polecił mi też zamówić parę suplementów diety ze strony https://www.fit-zone.pl Warto się wspomagać odpowiednimi witaminami. Jednak wcześniej dobrze się przebadałam i dokładnie dowiedziałam czego mój organizm potrzebuje najbardziej. W ten sposób możecie znacznie poprawić także kondycje swojego organizmu
Madameadame2

Postprzez lusia » 18 Lip 2018, 13:49

Sport jest najlepszy na odchudzanie. Warto się czasem porządnie zmęczyć :) A najlepiej regularnie - minimum dwa razy w tygodniu. Energym jest świetnym miejscem na trening: http://www.energym.com.pl/. Tam każdy coś dla siebie znajdzie. Siłownie są świetnie wyposażone i mają bardzo dobrą ofertę.
lusia

Postprzez bioja » 19 Lip 2018, 08:04

Na odchudzanie najlepszy jest z pewnością ruch. Ćwiczenia na siłowni, rower, bieganie - co kto lubi, Można się też wspomagać ziołami. Moja znajoma piła napary z gryki. Dobrze wpływają na trawienie. Napary z gryki sklep - tutaj jest sprawdzony produkt, ale pewnie można kupić też w innych miejscach.
bioja

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości