Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Postprzez Remierjaka » 15 Cze 2018, 12:22

Dieta i sport. Inaczej się nie da, tabletki to tylko suplementy jak witaminy ;)
Remierjaka

Postprzez Salt90 » 21 Cze 2018, 14:01

Napomknę, że miałam ogromną tuszę. Walczyłam z nią wiecznie, wszakże bez skutków. Dawno temu wynalazłam w internecie stronę, która pozwoliła mi przedsięwziąć wstępny ruch. Były to wczasy kuracyjne i odchudzające. Potrzebowałam zmusić się wyjazdem i obserwacją przez kogoś innego. Efekt - zgubiłam 50 kg nadto bez efektu jojo. Promuję z całym przekonaniem kobietki salthouse.pl.
Salt90

Postprzez Ligosko » 23 Cze 2018, 09:35

Po różnych próbach zrzucenia kilogramów z pomocą "cudownych" środków stwierdziłam, że po prostu przejdę na długofalową dietę i zamiast faszerowania się środkami proponuję zdrową dietę i dobre, zdrowe soczki z wyciskarki wolnoobrotowej do owoców Muke. Polecam szczególnie diety warzywne lub sokowe np. Gersona, post Daniela, post Ewy Dąbrowskiej. Tego rodzaju dieta świetnie sprawdzi się dla osób uprawiających amatorsko lub profesjonalnie różne sporty w tym wydolnościowe: bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Sporą zaletą jest też łatwe mycie. Jako model pionowy łatwo się ją czyści, a obecność korka niekapka pozwala na wstępne mycie. To powoduje, że nie trzeba używać detergentów, wystarczy bieżąca woda. Do wyciskarek producenci dodają gratisy: książki, krajalnice do owoców i inne. :) Kupujcie, testujcie i dajcie znać, jak u Was się sprawdza.
Ligosko

Postprzez adee » 23 Cze 2018, 13:47

Świetne rezultaty przynosi stosowanie tego olejku https://cbddirect.pl/ Ma przyjazną cenę :)
adee

Postprzez marzenka.kwiat » 25 Cze 2018, 08:44

ja podczas diety piłam mieszanki oczyszczające i ocet jabłkowy z wodą ! dziennie 4 jajka, jabłka, pieczywo razowe, pomidory, twaróg. Tym sposobem w miesiąc udało mi się zrzucić 18 kg. Powodzenia dziewczyny
https://od-natury.pl/oczyszczaj%C4%85ca-3
marzenka.kwiat

Postprzez sylwia22 » 26 Cze 2018, 15:10

Proces odchudzania można wspomóc sobie czymś takim https://www.aptekadomlekow.pl/slimstron ... letek.html Sama planuję kupić takie tabletki. Jak wiadomo cały proces odchudzania jest bardzo długi i trochę trzeba poczekać na widoczne efekty.
sylwia22

Postprzez lusia » 29 Cze 2018, 08:57

Ja właśnie bardzo poważnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak tabletki na odchudzanie. Nie wiem, na ile jest to skuteczne, ale jak to mówią - tonący brzytwy się chwyta :) Myślę, że warto wypróbować wszystkiego, aby określić, co może pomóc, a co niekoniecznie.
lusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość