Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Postprzez Magda03 » 21 Gru 2017, 14:20

Przy odchudzaniu świetnie sprowadzają się kije trekingowe, coś takiego https://www.sklep-presto.pl/kategorie/p ... izan-9830/ Przyjemne z pożytecznym, każdy w swojej okolicy znajdzie jakąś trasę gdzie można wykorzystać kijki.
Magda03

Postprzez misi3k » 22 Gru 2017, 15:21

Hej,
ja torche ćwiczę i przyjmuje suplementy, tutaj mozecie poczytać jakie są najlepsze i jak je tanio zakupić http://tanieleki.com.pl/ Ten serwis dodatkowo zawiera cenne wiadomości o dobrych kosmetykach i skutecznych promocjach z których warto korzystać :)
polecam!
misi3k

Postprzez dama pik » 29 Gru 2017, 12:27

Zdecydowanie dieta i ruch to podstawy przy odchudzaniu! Ja odstawiłam też słodycze, bo uwielbiałam podjadać batoniki, a to nie pomaga figurze ;) Znalazłam takim produkt, który hamuje łaknienie na słodkości, a to Koktajl choco lite . To proszek na bazie błonnika, białka, spiruliny, otrąb pszennych, brązowego ryżu itp., który rozpuszcza się w mleku i tworzy pyszny, czekoladowy napój. Zapełnia przyjemnie żołądek więc mamy mniejszą ochotę na podjadanie ;)
dama pik

Postprzez arlett » 29 Gru 2017, 14:15

Najlepsza jest deta i ruch. Nie zapoinaj że dieta to 70% sukcesu.
najlepiej chyba zamówić ją u dietetyka np tu https://kcalmar.com/dietetycy/katowice/ Będzie odpowiednio zbilansowana i łatwiej będzie ci zrzucać zbędne kilogramy. Ja się odchudzam od dwóch miesięcy. Waga bardzo ładnie spada. Tabletek ani żadnych zabiegów nie stosuję bo w nie nie wierze po prostu.
arlett

Postprzez galaretka » 03 Sty 2018, 11:29

Ja też się muszę porządnie za siebie zabrać i myślę o jakimś dietetyku albo trenerze. A w ogóle może wy wiecie co najlepiej jeśc na śniadanie będąc na diecie? macie jakieś swoje sprawdzone dania które zawsze goszczą u was rano na stole? :) mnie interesuje najbardziej coś co nie zabiera dużo czasu na szykowanie
galaretka

Postprzez migotka89 » 07 Sty 2018, 09:33

Ja przeszłam po prostu na dietę pudelkową, bo żadne inne na mnie nie działały. Teraz zamawiam sobie catering z Warszawski Dzień i codziennie mam dostarczane zdrowe i świeże posiłki. Są tak syte i zbilansowane, że nie czuję potrzeby podjadania pomiędzy nimi, a i tak chudnę.
migotka89

Postprzez Oleksandra » 23 Sty 2018, 12:52

Jeśli chodzi o odchudzanie to tak patrząc na ilość różnych suplementów, którą można zaobserwować na https://www.nowafarmacja.pl/leki-suplem ... ie-i-dieta nie mogą one być aż takie złe. Znaczy, że skoro by wcale nie działały to na pewno nie było by na nie takiego popytu i nie byłaby ich aż taka ilość. Choć ja osobiście uważam, że ich działanie bardziej polega na działaniu homeopatycznym niż takim prawdziwym. A wy ja uważacie czy takie środki naprawdę jakoś działają? Tak więc sama żadnych nie przyjmuję. Co do diet to jest ich naprawdę cała masa i kiedyś słyszałam, że jak przechodzi się na dietę to nigdy się trwale nie schudnie zawsze dopadnie efekt jojo. Zamiast przejść na dietę trzeba trwale zmienić swoje przyzwyczajenia jedzeniowe. I to nam pomoże w schudnięciu i trzymaniu wagi. I jeśli chodzi o chudnięcie to nikt nie schudnie bez ćwiczeń. A z racji, że podobno sport uzależnia. Wiecie jak się w jakiś sport czy aktywność wdroży człowiek to już z niej nie zrezygnuje.
Oleksandra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości