Co stosujecie do kąpieli?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Co stosujecie do kąpieli?

Postprzez edidka05 » 23 Lip 2018, 08:57

Wiem że lato sprzyja raczej szybkim i chłodnym prysznicom ale ja jestem wielką fanką kąpieli. Może znajde też kogoś takiego wsród was ;) szukam co chwile nowych specyfików które mi urozmaicą kąpiel. Nie ograniczam sie do jednego ulubionego płynu do kąpieli ale stosuje różne. Przez to przeważnie kupuje małe opakowania bo miejsce w łazience mam jednak ograniczone i musi coś zostać dla meżą :D polećcie coś co was zachwyca w wannie, z czego jesteście zadowolone. Może jeszcze nie miałam i chętnie wypróbuje a nie chcę kupowac znowu czegoś nowego w ciemno ;)
edidka05

Re: Co stosujecie do kąpieli?

Postprzez Chaja » 23 Lip 2018, 22:12

A ja się "pławię" w naturalnych dodatkach - np. dodaję mleko, płatki kwiatów:) Mam suchą skórę, czemu długie kąpiele nie sprzyjają, ale nie mogę się bez nich obejść... Dlatego dodaję często kilka kropelek olejków naturalnych - np. niezastąpionego arganowego czy nadającego piękny zapach olejku różanego. Polecam też
nawilżający płyn do kąpieli z łyżeczki olejku migdałowego, łyżeczki olejku jojoba i łyżeczki wody różanej. Tutaj są też inne przepisy na kosmetyki różane http://www.afandi.pl/rozana-woda-do-ciala-przepisy-na-kosmetyki-n-183.html. Warto spróbować - to działa jak aromaterapia :D
Chaja

Postprzez DromedaryMilkSoap » 24 Lip 2018, 08:30

Zazwyczaj jest to płyn do kąpieli z dużą ilością piany, co zapewnia mi naprawdę doskonały relaks, plus oczywiście dobre mydło naturalne, które nie podrażnia i przy tym pięknie pachnie. Ich szeroki wybór znajdziecie u nas :)
DromedaryMilkSoap

Postprzez es.meralda » 24 Lip 2018, 13:25

To duzo zalezy jaki masz rodzaj skóry ale jak piszesz ze stosujesz różne to raczej nie zbyt wymagający. Ja zwracam uwage przede wszystkim na zapach. Lubie kosmetyki które słodko pachną i dają dużo piany. Wtedy moge w takiej wannie spędzic nawet godzine czy półtorej. Nawet w lecie
es.meralda

Postprzez SulphurZdroj » 25 Lip 2018, 09:31

Kąpiel powinna być przede wszystkim czasem relaksu, a przy okazji dobrze, jeśli pozytywnie wpływa na naszą skórę. Warto wybierać kosmetyki, które nie tylko pięknie pachną, ale zawierają składniki, które nawilżają, złuszczają naskórek, pomagają skórze zregenerować się i pozostawiają ją odświeżoną. Właśnie takie jest buskie spa siarczkowe. Produkt przeznaczony - jak nazwa wskazuje - do domowego zabiegu pielęgnacyjno-odprężającego. Jest bogaty w naturalne składniki, które dodatkowo wspierają proces wchłaniania się substancji w ciało, zwiększają elastyczność skóry, a przede wszystkim - głęboko oczyszczają i nawilżają. Użytkowniczki naszego produktu cenią sobie także jego działanie relaksujące - coś w sam raz dla koneserów kąpieli. Dokładny opis właściwości buskiego spa siarczkowego oraz sposób stosowania znajdziesz pod linkiem: http://sulphur.com.pl/produktyuzdrowisk ... iarczkowe/.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez edidka05 » 26 Lip 2018, 10:05

Dobrze brzmi. Ktos z was jeszcze to stosował? Słodkie zapachy dla mnie niekoniecznie ale charakterystyczne, takie wyróżniające sie -jak najbardziej ;) Ciekawe czy taka 15-minutowa kąpiel jak opisana w tym linku tak mnie zrelaksuje jak godzinna. Jestem gotowa aby sie przekonac na własnej skórze :D
edidka05

Postprzez alllice » 27 Lip 2018, 07:13

Ja tez jestem z tych co wolą wanne od prysznica. Tylko mam ten problem ze dużo rzeczy mnie uczula. Nie każdy kosmetyk moge stosowac. Przez to boje sie nowości. Czy to spa mozna stosować jak sie ma skłonnosc do wysypki? nie uczula?
alllice

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość