Co powiecie na basen?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Co powiecie na basen?

Postprzez andi » 12 Wrz 2017, 18:04

Najlepszy ze sposobów na utrzymanie formy moim zdaniem.
andi

Postprzez siri » 16 Lut 2018, 20:13

ja tam wole od basenu morze albo ocean. niespecjalnie przepadam za tymi tłumami :)
siri

Postprzez kinokinia » 22 Lut 2018, 14:16

Basen jest bardzo dobry na całe ciało no i można sie porządnie zmęczyć pływając przez godzine, więc super aktywność po pracy, bardzo polecam.
kinokinia

Postprzez Tolka931 » 09 Mar 2018, 19:29

Basen to fajny sposób na pozostanie w formie i utrzymanie dobrej sylwetki. W zimę nie za bardzo chce się wychodzić i ćwiczyć na dworze. Dlatego lubię przynajmniej raz w tygodniu przejść się popływać. Muszę tylko zmienić sobie strój kąpielowy, bo póki co mam dwuczęściowy i niestety od czasu do czasu mi spada :D Miło się zdziwiłam, że nawet strój jednoczęściowy może ładnie wyglądać (np. https://www.kostium.com/stroje-jednoczesciowe) więc na pewno przyda sie też na lato do pływania już na świeżym powietrzu.
Tolka931

Postprzez monika.kwiecien » 12 Mar 2018, 13:19

basen super sprawa
Witam, polecam smart-nutrition.pl
monika.kwiecien

Postprzez makie » 14 Mar 2018, 15:21

Mnie powoli zaczynają nudzić moje ćwiczenia, bo w sumie to wpadłam w lekką monotonię, jeśli chodzi o treningi, więc chyba pora się przeprosić z basenem po tylu latach. Potrzebuję zmiany, a basen wydaje się być idealną opcją, zwłaszcza że w u mnie w okolicy nie ma zbyt wiele możliwości, nawet jednego, porządnego klubu fitness się nie znajdzie. A nie chce mi się dojeżdżać do innej miejscowości, gdzie wiem, że takowy jest. Basen mam bliżej, muszę tylko kupić nowy strój kąpielowy, bo w stary się na pewno nie zmieszczę.
Awatar użytkownika
makie

Postprzez Alfasan.pl » 15 Mar 2018, 12:25

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, w szczególności po ciężkim dniu, a basen pozwala nam się odstresować, wysiłek fizyczny bardzo dobrze działa na nasze mięśnie, zdecydowanie polecam.
Alfasan.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość