co na zmarszczki pod oczami? kremy nie pomagaja…

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

co na zmarszczki pod oczami? kremy nie pomagaja…

Postprzez kwintyliana » 04 Gru 2015, 10:43

Witam, mam nietypowy problem… powoli dobijam 40stki, wiadomo że w tym wieku już się jakieś zmarszczki i to pewnie nawet sporo, ale… nie takie glebokie jak u mnie! nie wiem co sie dzieje… moze przez tarcie twarzy w mlodosci przy zmywaniu makijazu, moze geny, moze cos jeszcze… a pewnie i wszystko razem… teraz juz dbam o skore, stosuje rozne kremy, delikatnie myje, kosmetyki stosowne do wieku… ale nic to nie daje! nie wiem juz co mam robic… myslalam nawet o operacji plastycznej… strasznie mi ze z tymi zmarszczkami… ale operacji to sie boje… moze znacie jakies zabiegi bez skalpela? cos co jest skuteczne? prosze o rady, bo juz nie wiem co robic…
kwintyliana

Re: co na zmarszczki pod oczami? kremy nie pomagaja…

Postprzez ataneross » 04 Gru 2015, 12:52

no o takie rzeczy to w mlodosci trzeba dbac ;] teraz masz. ja uzywam jakiegos zwyklego kremu przeciwzmarszczkowego i pod oczy, dziala okej. pokaz moze jakies zdjecia, bo wydaje mi sie ze wydziwiasz troche ;) samopoczucie sampoczuciem, ale zeby od razu pod skalpel sie dawac?
ataneross

Postprzez PodgórskiDomUrody » 05 Gru 2015, 12:16

Nie trzeba żadnego skalpela! Jest wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej które mogą pomóc. Najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się endermologia - redukuje kurze łapki i zmarszczki wokół ust i ujędrnia skórę. Niestety, przez Internet nie jestem w stanie ocenić, ile zabiegów jest Ci potrzebnych, ale najszczęściej należy wykonać ok. 3-4, 6-8 jeżeli chcemy efekt utrwalić. Zmiany powinny być widoczne już po pierwszej sesji, więc jeśli chciałabyś po prostu wypróbować zabieg to jest taka możliwość, zwłaszcza że nie jest szczególnie drogi - u nas w Podgórskim Domu Urody zabieg express to 60 zł, a klasyczny - 120 zł. Więcej do poczytania na ten temat tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/endermologia-krakow/ Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez kwintyliana » 06 Gru 2015, 17:18

a czy to nie bedzie za malo? nie wiem na ile silny efekt daja te zabiegi... ja bym chciala sie tych moich zmarszczek na jak najdluzej…
kwintyliana

Postprzez PodgórskiDomUrody » 07 Gru 2015, 08:25

Endermologia jest bardzo skutecznym zabiegiem, jednym z najczęściej wybieranym przez nasze klientki. Nie bez powodu :) Jeżeli zależy Ci na “mocniejszym” efekcie to zastanów się nad Trilipo Maximus Med - jest to zabieg który również warto powtórzyć 3-4 razy, ale tutaj jest niezbędny odstęp ok. 2-4 tygodni między następującymi po sobie sesjami. Zdjęcia efektów, jakie uzyskujemy za pomocą Maximusa możesz obejrzeć tu: http://www.podgorskidomurody.pl/trilipo-maximus-med/ Jesteś może z okolic Krakowa? Zapraszamy serdecznie, “na żywo” łatwiej nam będzie dobrać odpowiedni zabieg dla Ciebie :)
PodgórskiDomUrody

Postprzez kwintyliana » 07 Gru 2015, 15:58

bede za jakis miesiac. wyslalam ci zdjecie na priv, moze na tej podstawie sie cos uda powiedziec?
kwintyliana

Postprzez PodgórskiDomUrody » 08 Gru 2015, 12:15

Oczywiście, możesz wysłać, ale przed zabiegiem tak czy tak będziemy musieli sprawdzić stan Twojej skóry. Ze zdjęcia niewiele da się wywnioskować :) Jeśli zamierzasz być w Krakowie za miesiąc - sprawdź naszą stronę z promocjami, co miesiąc mamy nowe, może akurat znajdziesz coś dla siebie :) http://www.podgorskidomurody.pl/promocje/
PodgórskiDomUrody

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości