co na pierwsze zmarszczki?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez arnika » 26 Paź 2017, 11:40

najgorsze jest to że jakby się człowiek nie starał to zmarszczki się będa i tak poglębiać z wiekiem... wiadomo trzeba coś działać i starac się zmniejszyć problem ale 60-latka i tak nie będzie wyglądac jak 20-tka. w ogóle to jest strasznie niesprawiedliwe, czemu faceci nie mają takich problemów? nie chodzi mi o to że nie maja zmarszczek, ale u meżczyzn wygląd nie ma aż takiego znaczenia jak u kobiety i to nie w porządku :/
arnika

Postprzez poledancerka » 01 Lis 2017, 15:53

ja stosuję krem pod oczy przeciw zmarszczkom na dzien/noc. mi bardzo pomaga bo tak jak obiecywał producent faktycznie redukuje je oraz na prawdę skóra jest nawilżona. warto dbać o zmarszczki zaczynając od najdelikatniejszych partii skóry mój ulubiony https://kontigo.com.pl/expressima-krem- ... -6847.html polecam :)
poledancerka

Postprzez kejti83 » 01 Lis 2017, 16:56

Eldan Cosmetics ma fajny krem pod oczy - http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/kremy/ecta-eye-contour-cream.html - ECTA Eye Contour Cream. Krem ten koryguje właśnie zmarszczki wokół oczu. Ma bardzo dobry skład m.in. ektoina, kofeina, pantenol. Idealny krem dla skóry dojrzałej. Taka skóra wokół oczu wymaga specjalnej pielęgnacji.
kejti83

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 11:52

Zdecydowanie warto postawić na kosmetyki które nie podrażnią naszej cery, w szczególności chodzi mi o te z naturalnym kolagenem które będą skuteczne i wygładzą zmarszczki, a także ujędrnią cerę. Sprawdźcie kosmetyki Colway.
Lagenko

Postprzez dusia » 19 Mar 2018, 10:57

W gabinetach kosmetycznych też jest kilka fajnych zabiegów, które dają świetne rezultaty właśnie w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Ja zamierzam wybrać się po świętach na zabieg infuzji tlenowej DermalNoAge do COCO-TIME we Wrocławiu https://cocotime.versum.com/. Nie dość, że skutecznie hamuje powstawanie zmarszczek to jeszcze poprawia stan skóry odwodnionej i przesuszonej.
dusia

Postprzez lolalala » 02 Maj 2018, 10:47

najlepsze są kremy naturalne, jak sądzę ja zaczęłam stosować ok 20, i do teraz nie mam zmarszczek (mam 25 lat )
lolalala

Postprzez Domka » 30 Maj 2018, 11:29

Na początku dobrze się sprawdza krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Moja znajoma kupiła mamie na prezent i z tego co wiem to jest zadowolona. Sama zainteresowałam się tym kremem i poczytałam skład kremu bo dla mnie najważniejsze jest to że musi być na naturalnych składnikach. A ten akurat taki jest. Myślę że ten krem warto wypróbować.
Domka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości