Co macie w swoich domach: rolety, czy żaluzje?

Co macie w swoich domach: rolety, czy żaluzje?

Postprzez czekoladowa » 14 Gru 2016, 11:43

Od dłuższego czasu nie mogę podjąć decyzji, czy kupić do domu rolety, czy żaluzje. W kilku pokojach mamy tak zamontowane okna i tak ustawione meble, że w miejscach gdzie siedzimy lub pracujemy dosyć mocno doskwiera nam słońce. Dlatego postanowiłam, że musimy zamontować rolety lub żaluzje. Mi osobiście dużo bardziej podobają się żaluzje, ale na forach ludzie piszą, żę trudno się je czyści i że w ogóle nie opłaca się ich kupować. Ale spójrzcie http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/rolety/zaluzje żaluzje drewniane są tak piękne. Robią taki wspaniały klimat w pomieszczeniu. Naprawdę tak trudno je doczyścić? :/
czekoladowa

Re: Co macie w swoich domach: rolety, czy żaluzje?

Postprzez katherine87 » 14 Gru 2016, 17:14

Ja mam rolety i moim zdaniem one zdecydowanie bardziej się sprawdzają niż żaluzje.
katherine87

Postprzez Sylwianaa » 23 Sty 2017, 10:42

Ja mam zasłony ale planuję zamienić je na modne rolety rzymskie. Widziałam bardzo ładne rolety w sklepie http://verti-hor.pl/ . Mają duży wybór modeli oraz kolorów. Rolety rzymskie sa wolnowiszące i stanowią doskonałą dekorację pomieszczenia. Dodatkowo rozpraszają wpadające do pomieszczeń promienie słoneczne,
są łatwe w utrzymaniu czystości,poprawiają poczucie intymności,mogą być z powodzeniem stosowane w pokojach codziennych i pomieszczeniach biurowych,
charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania, nie sprawiają trudności w montażu i demontażu, wyróżniają się ciekawym wzornictwem.
Sylwianaa

Postprzez Miki9 » 01 Maj 2017, 07:52

Ja zdecydowałam się na połączenie rolet i żaluzji, czyli rolety dzień noc ;) Same żaluzje nie za bardzo mi się podobają, rolety to jednak rolety. Montaż ich jest bardzo prosty, więc ze spokojem moemy to zrobić nawet samodzielnie ;) Bardzo ładnie się prezentują i dają tyle zaciemnienia, ile aktualnie potrzebujemy ;)
Miki9

Postprzez CoCosanka » 08 Maj 2017, 00:11

w jednych zaluzje ale teraz powoli zmieniam na rolety bardziej mi sie podobaja :_
CoCosanka

Postprzez Tysia » 08 Maj 2017, 10:10

Ja wolę rolety
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez gabrielaa70 » 08 Maj 2017, 14:45

Kiedys miałam żaluzje ale strasznie sie to brudzi,a mycie tego uprzykrzało mi życie. teraz mam rolety wewnętrzne
gabrielaa70

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości