Co do ciała?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Co do ciała?

Postprzez migotka » 10 Maj 2016, 19:50

Co jest lepsze do nawilżania? mleczko do ciała, balsam, może balsam do kąpieli? Czego używacie? przetestowałam już większość z dostępnych kosmetyków i poza emolientami nic nie nawilża na tyle mocno na ile potrzebuje tego moja skóra. A emolienty niestety pozostawiają tłusty film na skórze.
migotka

Re: Co do ciała?

Postprzez sybilka34 » 13 Maj 2016, 22:01

nie przywiązuję wagi czy jest to mleczko czy balsam, grunt, żeby działało i nawilżało. Aktualnie mam mleczko z Mixy http://www.mixa.pl/produkty/cialo/ dla skóry normalnej i suchej. Pięknie wygładza i nawilża mi skórę, jest po nim mięciutka i pachnąca. Wchłania się błyskawicznie, nie ma mowy o wyczuciu jakiejś tłustej powłoki.
sybilka34

Postprzez Kozaj » 30 Maj 2016, 14:56

Mnie doskonale nawilża ten naturalny peeling http://freshandnatural.pl/glowna/cukrow ... bata-550-g Oprócz tego ten peeling cukrowy ujędrnia ciało, bo jest wręcz idealne dla mam, które po ciąży straciły na elastyczności ciała... U mnie te kosmetyki są zawsze na półce w łazience.
Kozaj

Postprzez Jagodowo » 14 Cze 2016, 13:04

balsamy pod prysznic są fajne i praktyczne na lato, ale ja jednak jestem fanką tradycji i kupuję zwykłe balsamy do suchej skóry :) lubię też zrobić sobie kąpiel w płynie do kąpieli nawilżającym lub jakimś olejku.
Najlepsze materace lateksowe – blog z opiniami i poradami dotyczącymi materaców :)
Jagodowo

Postprzez ola022 » 30 Cze 2016, 16:39

Według Emolium ma najlepsze kosmetyki do ciała. Jeśli szukacie dobrze nawilżających balsamów i emulsji do kąpieli to tylko te preparaty, zwłaszcza w przypadku problemów dermatologicznych.Ja używam szamponu i kosmetyków do kąpieli z tej serii. Na wizażu znajdziecie dosyć sporo recenzji w tym temacie (emolium opinie). ;-)
ola022

Postprzez ewelinka » 22 Wrz 2016, 00:42

Ja co jakiś czas lubię sobie iść do spa na zabiegi :) Uwielbiam masaże i peelingi, ciało całkiem inaczej później wygląda :) Moje ulubione spa jest w Unitral w Mielnie. A ich termy w klimacie morza martwego to mistrzostwo :D
ewelinka

Postprzez Magda03 » 23 Wrz 2016, 15:01

Warto korzystać z kosmetyków sprawdzonych, oryginalnych. Moja koleżanka miała dosyć nieprzyjemny przypadek gdy kupiła jakieś podrobione kosmetyki. Teraz stara się korzystać tylko ze sprawdzonych sklepów https://www.przyjaznadrogeria.pl/cialo. Ceny przystępne i bardzo dobre kosmetyki.
Magda03

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości