Co do ciała?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Co do ciała?

Postprzez Magda03 » 13 Gru 2017, 15:06

Jednym z głównych elementów pielęgnacji naszego ciała jest m.i.n. poznanie jaka cerę konkretnie mamy, wiele kobiet ma z tym problem, a to moim zdaniem priorytet, bo według tego typu powinniśmy dobierać nasze wszystkie kosmetyki. Ostatnio słyszałam o czymś takim jak diagnostyka skóry, znajoma na tym była i jest zadowolona bo poznała wszystkie właściwości, cechy swojej skóry, badanie jest w zupełności bezbolesne i trwa około kwadrans, moim zdaniem każda z nas chyba może wygospodarować w tygodniu te parę minut dla siebie.
Magda03

Postprzez justi » 31 Gru 2017, 12:47

A ja bardzo często używam kremu cc bielendy, tego 10w1 mutlifunkcyjnego, znacie go? On fajnie tuszuje wszelkie niedoskonałości i momentalnie poprawia wygląd skóry
justi

Postprzez anetkamax » 03 Sty 2018, 19:04

Ja od pewnego czasu zrezygnowałam kremów i suplementów i zacząłam korzystać z zabiegów bo medycyna estetyczna strasznie poszła do przodu. http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/ ostatnio korzystałam z tego zabiegu i jestem bardzo zadowolona.
anetkamax

Postprzez Lagenko » 08 Sty 2018, 13:50

Jeżeli mowa o dobrych i skutecznych kosmetyków do pielęgnacji naszego ciała, to zdecydowanie warto postawić na te naturalne z kolagenem, który ma szereg właściwości ujędrniających i nawilżających. Sam krem wielofunkcyjny nigdy nie zapewni nam dobrego efektu.
Lagenko

Postprzez Inezka » 15 Sty 2018, 00:11

Dla mnie pielęgnacja ciała to również masaże, na które chętnie chodzę oraz podolog gdzieś raz na kwartał. Polecam punkt we Wrocławiu http://wroclaw-podolog.pl/ choć podejrzewam, że jest ich coraz więcej nie tylko w dużych miastach.
Inezka

Postprzez AtelierMlodosci.pl » 15 Sty 2018, 10:56

W kwestii pielęgnacji ciała na optymalnym poziomie, polecam nie tylko dobre i naturalne kosmetyki, ale również regularne zabiegi, akurat u nas znajdziecie ich szeroki wybór, a teraz w styczniu mamy ciekawe promocje, zapraszamy :)
AtelierMlodosci.pl

Postprzez Daffy » 01 Kwi 2018, 16:46

Godny uwagi obłędnie pachnący egzotycznymi kwiatami MONOI DE THAITI olejek do ciała – regenerujący EGZOTYCZNY, firmy Bielenda, zatem można być spokojnie sobie poużywać :) Poprawia jędrność i elastyczność skóry,dodaje jej blasku. Po tym mozna poczuć sie młodziej :)
Daffy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość