Co do ciała?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Co do ciała?

Postprzez Lagenko » 04 Paź 2017, 11:48

Jeżeli chcesz skutecznie ujędrnić oraz nawilżyć swoją skórę, to polecam bazować na naturalnych kosmetykach z kolagenem które znajdziecie u nas, chętnie pomożemy i doradzimy :)
Lagenko

Postprzez mucha » 05 Paź 2017, 21:10

ja jestem za olejowaniem ciała. Kosmetyki na bazie olejów odżywiają, nawilżają, ale uwaga i regeneruja skórę. Tutaj kilka ciekawostek na temat oleju słonecznikowego http://www.vichy.pl/blog/olej-s%C5%82onecznikowy-w-kosmetyce-sprawdz-jego-w%C5%82asciwosci/vmag64483.aspx który jak sie okazuje również w kosmetyce ma mega pożyteczne zastosowanie
mucha

Postprzez ewelinka » 26 Paź 2017, 22:04

Najlepiej to kupować sprawdzone kosmetyki, może troszkę droższe, ale z pewnością, że będą skuteczne. Bardzo polecam wam stronkę zdrowiej.net.pl, maja tam rewelacyjne kosmetyki :)
ewelinka

Postprzez justi » 06 Lis 2017, 17:26

U mnie się sprawdza idealnie olejek w kremie kokosowy bielendy, to bogactwo nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów. Błyskawicznie dociera do głębszych warstw skóry, dzięki czemu umożliwia jej skuteczne nawilżenie i wygładzenie. Odżywia, regeneruje i przynosi ulgę suchej skórze, likwiduje szorstkość.
justi

Postprzez Herbia_pl » 10 Lis 2017, 12:36

Jeżeli chodzi o masło lub olejek do ciała to ja mogę polecić masło Shea- skutecznie nawilża i nie podrażnia, do tego rozsądna cena.
Herbia_pl

Postprzez Maja12 » 08 Gru 2017, 11:32

Ja znalazłam świetny sklep z kosmetykami > http://papatka.pl/

Niesamowity wybór preparatów do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, stóp, rąk, a nawet jamy ustnej, ponadto oferowane są również kosmetyki dla mężczyzn i sportowców. Można skorzystać z ciekawej zakładki, która dobiera preparaty w zależności od tego, z czym mamy problem. Do tego konkurencyjne ceny, wzbogacone o promocje i możliwość otrzymania darmowej dostawy przy większych zakupach. Warto zapoznać się z ofertą, naprawdę.
Maja12

Postprzez justi » 09 Gru 2017, 10:47

Jeśli masz jakieś niedoskonałości na ciele które chciałabyś ukryć to nie znajdziesz nic lepszego niż krem multifunkcyjny cc 10w1 bielendy. Krem ten maskuje „pajączki”, siniaki, blizny, neutralizuje zaczerwienienia, tonuje i ujednolica koloryt skóry, rozświetla i energizuje skórę, intensywnie nawilża przez 24 h, wygładza i ujędrnia ciało, nadaje zdrowy wygląd no i awiera naturalny filtr UV
justi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości