Co ćwiczyć?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Co ćwiczyć?

Postprzez Joginka » 05 Mar 2018, 12:48

Warto ćwiczyć jogę. Nie ma ograniczeń, można ćwiczyć w domu, w szkołach jogi, latem w parku, na tarasie. Chyba właśnie dlatego tak lubię jogę :)
Joginka

Postprzez makie » 14 Mar 2018, 15:27

Jeśli komuś zależy na czymś bardziej złożonym niż bieganie albo siłownia, może zacząć od fitnessu - jest ogólnorozwojowy, ale dzięki niemu można się dowiedzieć, jaką się ma kondycję i jakie partie ciała wymagają więcej pracy/zaangażowania. Ogólnie to jestem za dyscyplinami, które wymagają nieco większego wysiłku i nie mówię tu o crossficie, który jest dla osób, które na nic długotrwałego nie chorują, ale właśnie za cardio i aerobami w łagodniejszej odmianie. Nie lubię biegać, jazdy na rowerze ani tańca, natomiast fitness, jogę, kickboxing, jazdę na rolkach, pływanie mogłabym robić cały czas.
Awatar użytkownika
makie

Postprzez daria777 » 20 Mar 2018, 11:04

Ja chodzę na zumbę i na basen :)
daria777

Postprzez molly » 18 Kwi 2018, 10:01

Aktywność fizyczna przede wszystkim powinna sprawiać przyjemność więc ja jestem za grą w polo, bo masz możliwość obcowania z koniem, ćwiczysz jazdę ale i przy okazji koordynację bo na pewno ten sport do łatwych nie należy. Pokochali go także Marek Dochnal i Sylvester Stallone a wielką fanką jest również Kasia Figura :)
molly

Postprzez pani.ola » 26 Kwi 2018, 07:57

Zgadzam sie w 100% ze aktywnosc fizyczna powinna przyjemnośćią. Nie zmuszajmy się do sportu którego nie lubimy. Jeżeli nie lubi biegania i pływania, to lepiej sobie to odpuścic a wybrac taka aktywnść która bedzie dla nas frajdą. Sama próbowałam różnych sportów, ale swoje szczescie odnalazłam na siłowni. Od dobrego roku ćwicze na ciezarach i przymierzam sie do kupna odzywek czy suplementacji. Koleżanka poleciła mi cos z aminikwasów http://www.activlab.pl/pl/c/Aminokwasy/59 Co myslicie? A co do diety, aby była skuteczna na zawsze należy połączyć ją z aktywnością fizyczną.
pani.ola

Postprzez Dżambolaja » 27 Kwi 2018, 15:36

Przez zime była bieżnia, aż do tej pory. Teraz jednak chciałabym przesiąść sie na rower. Nie mam zdrowia do rowerów wyczynowych, mój wybór padł na rower miejski i tu zaczęły się schody. Rowerów pełno i nie wiadomo, który wybrać. Znalazłam więc artykuł o rowerach miejskich https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17022/rower_miejski_do_2000_zl z wieloma poradami oraz z rankingiem rowerów miejskich, bardzo pomocny.
Dżambolaja

Postprzez monia-gawron » 09 Maj 2018, 13:10

U mnie joga zdecydowanie! ale latem też lubię jeździć na rowerze :) i dodatkowo przez cały rok, raz w tygodniu chodzę na basen
monia-gawron

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości