Ciąża

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Ciąża

Postprzez Bartoszek » 14 Cze 2017, 09:15

Żeby zajść trzeba grać - tak mówi stare chońskie przysłowie :)
Bartoszek

Postprzez kejti83 » 10 Lip 2017, 16:26

Dziewczyny, Mamy i przyszłe Mamy - tutaj http://emaluszki.pl/ jest ciekawy portal parentingowy. Jest tam wiele przydatnych informacji o zdrowiu mamy i dziecka, odżywianiu, chorobach i tego typu rzeczach. Warto rzucić okiem, bo sporo przydatnych wskazówek.
kejti83

Postprzez wokip » 17 Lip 2017, 18:59

Ciąża to wielkie przeżycie dla każdej kobiety. Każda z nas przeżywa ją inaczej. Podczas jej trwania jak i w okresie karmienia warto zwracać uwagę na to co się je i co się bierze. Mnie lekarz podczas ciąży zalecił branie Composita Mama DHA. Zawiera on podwójne źródło folianów (kwas foliowy + L-metylofolian wapnia), żelazo i sporo DHA. Myślę, że warto zwrócić na ten produkt uwagę :)
wokip

Postprzez anna.piechota97 » 27 Lip 2017, 19:53

Ja w ciąży dużo się ruszałam, bo chodziłam na pilates, a potem zajęcia dla przyszłych mam. No i dieta połączona z splementacją. W moim przypadku to była dieta śródziemnomorska i suplement mama dha premium.
anna.piechota97

Postprzez leoonarrd21 » 18 Wrz 2017, 10:09

Moją żonę strasznie w ciąży bolały mięśnie i kręgosłup Na szczęście znaleźliśmy coś takiego jak Stacja Zdrowie - Rehabilitacja Kraków i udała sie na profesjonalne masaże. Powiem wam, że na prawdę jej to bardzo pomogło. Więc jeśli któraś z was jest z Krakowa lub okolic to polecam wam też spróbować takich masaży!
leoonarrd21

Postprzez czekoladowa » 24 Wrz 2017, 19:45

Ciążę znosiłam w miarę dobrze. Wiadomo początki nie obyły się bez mdłości i braku apetytu, ale to były początki. Później kiedy zaczęłam przybywać na wadze moje nogi i kręgosłup dawały o sobie znać. Chcąc im i samej sobie ulżyć chodziłam na takie fajne zabiegi dla kobiet w ciąży http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/zab ... et-w-ciazy
Dowiedziałam się o nich od koleżanki będącej w takim samym stanie. Masaże były bardzo dobrze dobrane np. masaż bursztynem, profesjonalnie wykonany, który nie tylko złagodził dokuczliwe bóle, ale też poprawił kondycję skóry. Warto było i obiecałam sobie, że przy następne ciąży muszę wykupić talon do tego Spa na takie zabiegi.
czekoladowa

Postprzez śmieszkaa » 27 Wrz 2017, 15:52

W ciąży trzeba dbać o siebie jak mało kiedy. Sama teraz jestem i rośnie mi brzuszek :) lekarz powiedział, żebym przyjmowała żelazo, bo mam niewielkie braki tego minerału w organizmie. Kupiłam dicofer w aptece i wzmacniam się już praktycznie miesiąc
śmieszkaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości