Ciąża

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Ciąża

Postprzez Sylwianaa » 16 Paź 2018, 20:11

no ja akurat miałam lekarza z polecenia więc od razu wiedzialam ze trafiam w dobre rece. Zawsze warto popytac kolezanek, ktore juz maja dzieci do kogo warto iśc. Ten gin własnie polecił mi suplement mama dha - w zasadzie juz na pierwszej wizycie zalecił zażywanie folianów. A Wy co bierzecie?
Sylwianaa

Postprzez lokopa » 23 Paź 2018, 11:13

ja to bym już radziła trochę czytac o maluchach, bo warto. Sama edukowałam się jak byłam w ciąży, jak zdrowo żywić dziecko, kiedy najlepiej szczepić dziecko, co zrobić żeby dziecko pomagało nam w domu etc. Fajna strefa rodzica właśnie jest tutaj https://smilyplay.pl/strefa-rodzica/Warto trochę poczytać :)
lokopa

Postprzez ja88 » 23 Paź 2018, 17:21

Mój mąż i ja staramy sie o dziecko od długiego już czasu, ostatnio zastanawiałam się nad zapłodnieniem poza ustrojowym jakim jest zapłodnienie in vitro Jest to chyba już jedyna dla nas nadzieja, bardzo pragne mieć dziecko, mój mąż również i mam nadzieję że uda nam sie wkońcu to osiagnąć.
ja88

Postprzez klamka » 29 Paź 2018, 19:09

A wiesz, że pary, które planu­ją przys­tąpić do zapłod­nienia in vitro, powinny najpierw wykonać badania kariotypu ? Warto o tym po prostu wiedzieć. Takie badanie ma szereg zalet, a jedną z nich jest informacja o przekaza­nia dziecku wady gene­ty­cznej związanej z liczbą i struk­turą chro­mo­somów.
klamka

Postprzez kronos » 30 Paź 2018, 00:46

Ciąża nie zawsze jest planowanym szczęśliwym wydarzeniem w życiu dwojga ludzi. Czasem przelotny związek z poznaną na szybko kobietą kończy się niechcianą ciążą. Bardzo często jest wtedy wiele wątpliwości co do ojcostwa, które niejednokrotnie załatwia się sądownie. Podstawą wydania jakiejkolwiek decyzji sądu jest wtedy oparcie się na badaniach DNA. Pomocą służy wtedy Krajowe Centrum Badań Genetycznych gdzie zrobicie badanie ojcostwa, szybko i tanio wykonają niezbędne testy dając 100% pewność. Winni ponoszą wtedy konsekwencje a niewinni zyskują spokój na resztę życia
Ostatnio edytowany przez kronos, 30 Paź 2018, 18:24, edytowano w sumie 1 raz
kronos

Postprzez molly » 30 Paź 2018, 10:15

Jak zaszłam w ciążę najbardziej chyba przerażało mnie że przytyję i porobią mi się rozstępy, dlatego smarowałam brzuch olejkiem bio oil prawie całą ciążę zapobiegawczo no i zadziałał faktycznie idealnie bo nic nie mam, ani kreseczki
molly

Postprzez Queash » 30 Paź 2018, 10:17

Sama własnie przygotowuję się aby zaczać starać się o dziecko :). Razem z meżem czytamy o tym sporo w internecie i powiem wam, że wiele przydatnych informacji możecie znaleźć tutaj https://plodnosc.pl/starania/ . Strona jest bardzo przejrzysta i jest na niej wiele przydatnych i pomocnych artykułów
Queash

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość