Ciąża

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Ciąża

Postprzez margolcia » 06 Sie 2018, 08:36

Myślę, że kobiety, które świadomie zachodziły w ciążę, są w stanie znieść nie tylko mdłości, ale i dużo więcej :) Niestety jest część kobiet, które zajść w ciążę w sposób naturalny nie mogą. I wówczas jedynym sposobem jest zapłodnienie in vitro. Są kliniki jak Polmedis, gdzie takie zapłodnienie pozaustrojowe można wykonać. Szkoda tylko, że nadal są problemy z finansowaniem takich zabiegów przez państwo.
margolcia

Postprzez kratka » 16 Sie 2018, 10:14

W ciąży zdecydowanie najgorsze są mdłości.
Jeżeli Ciebie też męczą to myślę, że przyda Ci się to https://imbifem.pl/
Ibifem zawiera tylko naturalne składniki: wyciąg z kłącza imbiru, miód akacjowy, naturalny aromat waniliowy, fruktozę i sok jabłkowy.
Na pewno nie zaszkodzi dziecku, a Ty możesz go bez względu na wszystko popijać w ciągu dnia.
kratka

Postprzez weronero » 18 Sie 2018, 12:28

Często bywa tak, że to mężczyźni są słabo przygotowani do poczęcia dziecka, ja to się wcale nie dziwie. Nie robią nic w tym kierunku.. Warto czasami sięgnąc po suplementy jak na przykład ten www.supramen.pl , według mnie to bardzo dobry produkt, który wzmacnia budowę plemnika, poprawia jego ruchliwość. To już te rzeczy wpływają na zapłodnienie kobiety!
weronero

Postprzez lightmaster » 22 Sie 2018, 15:39

warto mocno natłuszczać miejsca gdzie mogą pojawić się rozstępy, są do tego preparaty w aptekach ;)
lightmaster

Postprzez ja88 » 28 Sie 2018, 13:16

Jeżeli chcesz być w ciąży to polecam Ci zapoznać sie z tą ciekawą stroną na której jest wiele ciekawych artykułów na ten temat https://www.mamazone.pl/artykuly/chce-b ... wulacyjne/ ciąża to piekny czas w życiu każdej kobiety i na pewno nie będziesz żałować sowjego wyboru. Warto się poświecić dla takiego maleństwa, gdybym miała wybierać to zawsze wybrałabym ciąże :) dobrze wspominam swoją i i jestem gotowa to powtórzyć :)
ja88

Postprzez agnieszka55 » 31 Sie 2018, 12:49

Ciąża to piękny okres ale warto się do niego odpowiednio przygotować, mowa tutaj o wyprawce dla malucha. Sama jestem na podobnym etapie i ostatnio zastanawiam się nad kupnem elektronicznej niani z kamerą, mowa o takim modelu vtech bm4200. Takie urządzenie znacznie może ułatwić pilnowanie dziecka podczas snu.
agnieszka55

Postprzez renia renata » 02 Wrz 2018, 20:17

Rozstępy po ciąży to zmora... Nic ich nie u mnie nie niwelowało więc zapisałam się na serię zabiegów do Dr Preibisza - http://www.preibisz.com/zabiegi/laser-shape/ . Efekty są super tylko trzeba cierpliwości. A że Doktor to super fachowiec, to na pewno będziecie zadowolone!
renia renata

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości