Buty do biegania - jakie kupić ?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Buty do biegania - jakie kupić ?

Postprzez bonton » 09 Lis 2017, 14:59

Piankowe materiały najlepsze w tej kwestii, chociaż ja rzadko biegam - wolę inne sporty zdecydowanie.
bonton

Postprzez dankalol » 10 Lis 2017, 17:21

Najlepiej jakieś mega lekkie ale tez odpowiednio usztywnione. Sporo zależy też od tego czy biegasz bardziej amatorsko czy już nie :) W każdym bądz razie zerknij sobie jeszcze do Active Sklep http://www.active.sklep.pl/kobiety/buty.html - spory wybór dobrej jakości butów sportowych, zróżnicowane ceny i szybka wsyłka zamówienia.
dankalol

Postprzez kubeczek » 12 Gru 2017, 22:27

no ja juz teraz biegam troche wyzej niz amatorsko i moj ostatni zakup butow troche mnie przerazil. nie wiem w czym do konca problem, bo niby mierzyłam w sklepie, jakis czas nawet smigalam w nich na zakupy, ale po ostatnich biegach mam nawrot odciskow. kiedys juz mi usuwali w gabinecie satin po pierwszych probach z bieganiem i przez prawie rok bylo ok... myslicie ze to wina butow?
kubeczek

Postprzez sarna3 » 18 Gru 2017, 12:18

Kiedyś jakoś nie było potrzeba specjalnych butów do biegania, a ludzie byli szczuplejsi i bardziej aktwni. Przypadek? Zamiast chodzić po sklepach i wybierać, poświęćcie ten czas na realne uprawianie sportu.
Męska odzież uliczna, bluzy z kapturem
sarna3

Postprzez Maja12 » 27 Gru 2017, 21:02

Ja uwielbiam biegać, dlatego długo szukałam czegoś odpowiedniego. Ostatnio natknęłam się na taką ofertę obuwia marki adidas >https://natychmiastowo.pl/kobiety/buty-sportowe-damskie/adidas/originals/zx-700 Fajne jest to, że obuwie jest idealne dla aktywnych kobiet, które doceniają wygodę oraz nietuzinkowy styl, odpowiedni nie tylko na bieżnię czy podczas spaceru po parku, ale również na zakupy, spotkanie ze znajomymi, a nawet do pracy. Poza tym sklep oferuje naprawdę konkurencyjne ceny. Kupował ktoś może i jest w stanie powiedzieć czy naprawdę warto inwestować?
Maja12

Postprzez Alexa00 » 03 Sty 2018, 11:48

sarna3 napisał:Kiedyś jakoś nie było potrzeba specjalnych butów do biegania, a ludzie byli szczuplejsi i bardziej aktwni. Przypadek? Zamiast chodzić po sklepach i wybierać, poświęćcie ten czas na realne uprawianie sportu.

Czasami buty do biegania mogą się przydać, a wątpię, aby każdą wolną chwilę wszyscy poświęcali na uprawianie sportu
Alexa00

Postprzez sylwa » 06 Sty 2018, 16:32

Bardzo ciekawe propozycje.
sylwa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości