Brzydki nalot na zębach

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Brzydki nalot na zębach

Postprzez urshulka » 16 Sty 2018, 09:46

Nigdy nie mialam śnieznobiałych zębów ale mam wrażenie że są coraz brzydsze i ten kolor jest niejednolity tylko takie plamki, niezadowolona jestem. Stosowałam rózne środki do wybielania w domu, pasty, żele ale nie widze znaczacej róznicy. Pije bardzo dużo kawy to może z tego mi sie wzieło, na tych środkach pisało zeby ograniczac takie rzeczy co barwią zęby ale ja od kawy jestem uzależniona na maksa, odpada. Co by z nimi zrobic? Isc na jakies profesjonalne wybielanie?
urshulka

Re: Brzydki nalot na zębach

Postprzez zabiegana » 17 Sty 2018, 10:25

Ja bym tak zrobiła, najwazniejsze to sie dobrze czuc w swoim ciele, wliczając w to usmiech :) u dentysty tez dostaniesz środki do stosowania w domu tylko lepsze, takie których nie mozna kupić bez recepty
zabiegana

Postprzez Agmadent » 18 Sty 2018, 09:15

Konsultacja stomatologiczna to pierwszy krok do pozbycia się problemu. Może się okazać, że wystarczające będzie piaskowanie, czyli oczyszczenie zębów z osadu, który gromadzi się na nich właśnie za sprawą picia kawy i herbaty albo palenia papierosów. Taki zabieg warto powtarzać co kilka miesięcy jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji zębów. Innym sposobem na poradzenie sobie z nieestetycznymi przebarwieniami są licówki - to cienkie warstwy materiału, pokrywające powierzchnię zęba, które można dopasować do naturalnej barwy zębów. Wykonanie licówek odbywa się w czasie dwóch wizyt i może przynieść bardzo zadowalający efekt.
Przedstawiciel Studia Stomatologicznego Agmadent, ul. Dobrego Pasterza 16, 31-416 Kraków, tel. 12 412 32 03, email: gabinet@agmadent.pl
Agmadent

Postprzez urshulka » 19 Sty 2018, 11:21

Jednak bym wolała jakies bardziej zaawansowane wybielanie, obawiam sie ze takie pośrednie rzeczy na mnie nie podziałają, różnych rzeczy już próbowałam i problem wygląda na duzy i niedający sie łatwo zwalczyc. Mozna wybielac zęby u dentysty? Podejrzewam ze to skuteczniejsze niz te wszystkie pasty, żele i naklejki.
urshulka

Postprzez Agmadent » 22 Sty 2018, 11:42

Można, w Studiu Stomatologicznym Agmadent preferujemy metodę nocnego wybielania nakładkowego. To jedna z bezpieczniejszych metod, która - w przeciwieństwie do innych - nie zwiększa wrażliwości zębów i nie osłabia szkliwa. Na naszej stronie internetowej (http://agmadent.pl/oferta/stomatologia- ... nakladkowe) krótko opisujemy przebieg procedury, zachęcam do zapoznania się, a w razie wątpliwości - do pytań. Trzeba wiedzieć, że tylko zdrowe zęby można poddać wybielaniu, dlatego pierwszym krokiem jest zaopatrzenie ewentualnych ubytków i zadbanie o zdrowe dziąsła.
Przedstawiciel Studia Stomatologicznego Agmadent, ul. Dobrego Pasterza 16, 31-416 Kraków, tel. 12 412 32 03, email: gabinet@agmadent.pl
Agmadent

Postprzez klamka » 23 Sty 2018, 16:31

Moim zdaniem warto zastanowić się nad licówkami, to chyba najlepsze wyjście z sytuacji. Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat licówek https://www.medicover.pl/dla-pacjentow/ ... iale-zeby/ - powienien zainteresować Cię równie mocno jak mnie. Poza białymi zębami można uzyskać także prosty i ładny kształt.
klamka

Postprzez KolagenColway_com » 24 Sty 2018, 11:35

Z perspektywy forum ciężko jest coś doradzić, polecam udać się do dobrego gabinetu stomatologicznego gdzie już na miejscu lekarz zbada zęby i powie jak sobie poradzić z tym nalotem.
KolagenColway_com

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości