Brzydki nalot na zębach

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Brzydki nalot na zębach

Postprzez ppc1 » 06 Mar 2019, 14:21

Radzę po prostu wybrać się do stomatologa lub gabinetu dentystycznego. Z reguły w takich przypadkach pomaga skaling i piaskowanie. Zęby są wtedy "odświeżone" i bielsze. Przy okazji oprócz białych zębów warto zadbać o prosty zgryz. Słyszałam, że najlepszy aparat na zęby to Invisalign. Czy ktoś stosował ortodoncję metodą Invisalign? - Zastanawiam się nad leczeniem aparatem ortodontycznym Invisalign w DENTestetica. Czy macie jakieś opinie?
ppc1

Postprzez pola90 » 25 Mar 2019, 16:43

Skoro już mówimy o zębach, to ja mam do was pytanie: jak często zmieniacie pasty? Czy w ogóle powinniśmy zmieniać pasty do zębów? Niestety też mam problemy z pielęgnacją zębów, dlatego zastanawiam się nad zmianą produktów do pielęgnacji mojej jamy ustnej. Bardzo pochlebne opinie czytałam na temat produktów tej marki https://www.sunstargum.com/pl/ . Mają naprawdę rozbudowaną ofertę i można u nich znaleźć nie tylko pasty do zębów czy płyny do płukania, ale także różnego rodzaju akcesoria.
Ostatnio edytowany przez pola90, 02 Kwi 2019, 17:05, edytowano w sumie 1 raz
pola90

Postprzez NaturaBio.com.pl » 26 Mar 2019, 11:53

Ja staram się używać dobrej pasty do mycia zębów, plus chodzę na regularne wizyty kontrolne do stomatologa. Czasami sama pasta nie wystarczy i problem leży zdecydowanie głębiej, pamiętajmy o tym.
NaturaBio.com.pl

Postprzez koniowa » 27 Mar 2019, 14:35

Wiesz, ja też miałam coś takiego i po prostu zakupiłam dobrą pastę iwhite do zębów, która zadbała o kolor jak i świeży oddech moich zębów. Radzę Tobie także albo kupić ten produkt albo jakiś innych z ich oferty https://iwhite.pl/
koniowa

Postprzez paulaaaa » 06 Cze 2019, 08:27

A może raz na jakiś czas warto by było umyć zeby sobą oczyszczoną? Słyszałam, ze jak się myję zęby pastą to dobrze jest dodać też sodę i chwile potrzymac ją na zębach razem z ta pastą, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem.
Awatar użytkownika
paulaaaa

Postprzez Spikey » 25 Lip 2019, 13:19

Prawdopodobnie po prostu nie przykładasz do codziennej higieny jamy ustnej dostatecznej uwagi, przez co na Twoich zębach występuje osad. Nie jest on taki trudny do usunięcia, ale powinieneś poświęcić więcej czasu na szczotkowanie, a także zacząć uzupełniać je nitkowaniem. W odzyskaniu naturalnego kolorytu zębów mogą Ci zaś pomóc specyfiki, które znajdziesz pod tym linkiem https://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/ ... cych-zeby/.
Spikey

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość