Borelioza

Borelioza

Postprzez kolegaw232 » 09 Paź 2017, 14:44

Koniecznie zerknij na stronę internetową boreliozaonline.pl tam znajdziecie borelioza test - znajdziesz tam wszystko, co będzie Ci potrzebne. Wykrycie boreliozy to naprawdę ogromny problem i powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to naprawdę ważne. Jeśli uda się wykryć boreliozę specjalistycznym testem - będziemy bezpieczni!
kolegaw232

Re: Borelioza

Postprzez dama pik » 10 Sty 2018, 10:26

Ja uważam, że borelioza to faktycznie podstępna choroba, która daje poważne powikłania. Trzeba w porę ją zdiagnozować. Wpisałam w Google: borelioza diagnostyka i wyskoczyły mi różne testy z kriw, które polegają na wykryciu specyficznych przeciwciał. Czy ktoś z Was miał wykonywane takie badania specjalistyczne w kierunku boreliozy?
dama pik

Re: Borelioza

Postprzez Miki9 » 28 Lut 2018, 18:56

Mnie na szczęście nigdy nie ugryzł żadne kleszcz więc żadne testy na boreliozę nie były mi potrzebne. Staram się zawsze wtedy, kiedy np. jadę nad jezioro lub do lasu, zabierać ze sobą i używać środków ochronnych na owady, w tym również kleszcze, na przykład sprayu Mugga https://kleszczolapki.pl/mugga-strong-spray-50-deet-75ml-p-4.html. Akurat ten środek ma całkiem przyjemny zapach i długi, bo aż 9-godzinny czas działania, więc polecam ;)
Miki9

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość