Błedy w makijażu oka

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Błedy w makijażu oka

Postprzez optymisstyczna » 31 Paź 2016, 13:19

Przede wszystkim największym błędem jest niezastosowanie demakijażu! Nie wyobrażam sobie położyć się spac bez zmycia makijażu a znam przypadki którym to nie przeszkadza, szok!
optymisstyczna

Postprzez veronika » 06 Lis 2016, 16:16

Bez demakijażu na pewno bym nie zasnęła! Też dziwie się ludziom, którzy chodzą spać umalowane, przecież to bardzo szkodliwe do naszej skóry. A co do samego makijażu to ja nie lubię przesadnie się malować, zawsze wybieram jakieś delikatne, jak najbardziej naturalne kolory. A ostatnio stosuję głównie kosmetyki mineralne, są bardzo dobre do wrażliwej cery.
Awatar użytkownika
veronika

Postprzez inga7 » 15 Lis 2016, 10:58

Ja proponuję, by nie zapominać o dobrym korektorze pod oczy. Taki produkt kosztuje dosłownie grosze i można wybrać tańszy odpowiednik np. Revolution: http://kosmyk.pl/pol_m_Oczy_Korektory-190.html który w niczym nie ustępuje droższym markom. Świetnie tuszuje wszelkie zaczerwienienia, sińce pod oczami. Więc nawet po całonocnej imprezie mozna wyglądać na rześką i wypoczętą :)
inga7

Postprzez Arleta25 » 22 Lis 2016, 14:47

Dziewczyny nigdy nie malujcie sobie na co dzień linii wodnej czarną kredką to wyglada tragicznie, należy tez pamiętać o tym, aby malując się bronzerem nie mieć twarzy całej pomarańczowej. A malując usta najlepiej wspomóc się kredką która zapobiegnie rozmazywaniu się szminki. Pamiętajcie też o dobrym kremie matującym dla skóry tłustej i nawilżającym dla skóry suchej. Pozdrawiam :-)
Arleta, uwielbiam taniec towarzyski i pływanie. Pracuje w wypożyczalnia samochodów Dębica. Mam małą córeczkę Klarke ;-)
Arleta25

Postprzez wiola438 » 24 Lis 2016, 21:40

Tutaj https://balaganwkuferku.pl/5-zbrodni-na ... ijazu-oka/ można sobie poczytać, jakie błędy popełniamy przy makijażu oka. Sama ostatnio zainteresowałam się tym tematem, tak z ciekawości. Teraz już wiem, jak mam się malować. :)
wiola438

Postprzez minewra » 25 Lis 2016, 18:33

Ja w ogóle od dziecka mam problem z malowaniem... jakoś nie mam wyczucia pod tym względem muszę przyznać z przykrością. ;)
minewra

Postprzez Diunka » 20 Sty 2017, 10:31

Hmm korektor w pędzelku jest bardzo fajny aby zatuszować ewentualne cienie pod oczami http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owni ... w3545.aspx . Jeśli zależy Ci na doskonałym makijażu oka zacznij od tego :)
Diunka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości