Bieznia elektryczna dla babci

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Bieznia elektryczna dla babci

Postprzez michalina » 12 Paź 2016, 09:02

Cześć, planujemy kupic babci bieżnie elektryczna, poniewaz lekarz zalecil jej więcej ruchu. Babcia ma 65 lat, niewielkie problemy z serduchem ale poza tym ogolnie jest w dobrej formie tylko leniwa ;p nie chce sie jej spacerowac jak lekarz kazal, chcialam ja zabrac na fitnes dla seniorow ale mnie wysmiala, no i tak sie z rodzinka zastanawialismy i pomylselismy o tej biezni. troche prychnela jak jej powiedzielismy ale kategorycznego sprzeciwu nie ma wiec powinno prrzejsc ;p zwlaszca ze nie trzeba z domu wychodzic. No i teraz moje pytanie, czy bieznia sie wogoole nadaje dla starszych osob i czy bardziej babci nie zaszkodzimy niz pomozemy?
michalina

Re: Bieznia elektryczna dla babci

Postprzez zabiegana » 13 Paź 2016, 07:44

Jak babcia nie bedzie uprawiala sprintow na tej biezni to jej raczej nie zaszkodzi, tam sa przeciez rozne tryby, moze sobie nastawic na spacer i juz jest ruch.
zabiegana

Postprzez Ania_ABCfitness » 14 Paź 2016, 07:51

Witaj, bieżnia elektryczna nadaje się dla osób w każdym wieku, a dla tych, którzy mają problemy sercowe jest wręcz zalecana. To bardzo dobry trening dla serca czy płuc. Ważne natomiast, by kupując sprzęt z przeznaczeniem dla osoby starszej zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze, dobrze, żeby bieżnia wyposażona była w odpowiednie sensory pulsu, które umożliwiają przeprowadzenie ćwiczeń cardio. Polegają one na utrzymywaniu pulsu na stałym poziomie, co jest bardzo ważne w przypadku sercowców. Po drugie, dla osób starszych szczególnie istotne są różnorakie systemy bezpieczeństwa. Na przykład obecny lider na rynku, bieżnia Sapphire SG-2100T Jazz posiada antypoślizgowy pas i specjalny klucz bezpieczeństwa, który zatrzymuje pracę urządzenia w razie gdyby ćwiczący stracił równowagę. Jeżeli jesteś zainteresowana, możesz obejrzeć ją tutaj: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness ... -jazz-p266.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez minewra » 25 Lis 2016, 20:00

Jezu, przeczytałam - "bielizna elektryczna dla Babci" i przez chwilę nie mogłam załapać o co chodzi ze śmiechu haha ;)
minewra

Postprzez Corin83 » 26 Lut 2017, 10:44

No nie wiem czy to dobry pomysł. Taka bieżnia może być zbyt skomplikowana dla Babci. Pomyśl co będzie, gdy Babcia skorzysta bez nadzoru i np. wywróci się...
Lubicie plecaki sportowe? Takie plecaki są nie tylko modne, ale i bardzo funkcjonalne. Ja uwielbiam.
Awatar użytkownika
Corin83

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości