Bieganie w domu- wskazówki

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Bieganie w domu- wskazówki

Postprzez singlelady » 08 Maj 2017, 13:34

Cześć, jestem już zdecydowana żeby kupić sobie bieżnie do biegania w domu. Jakąś niewielką, pewnie magnetyczną bo tańsze. Ale chciałam wcześniej pozbierać od was którzy się pewnie znacie lepiej niż ja jakieś wskazówki, na co patrzyć jak się kupuje żeby nie kupić chłamu i od razu co ważnego powinnam wiedzieć zanim zacznę biegać. Z góry dziękuję za podpowiedzi i proszę o trzymanie kciuków. Zamierzam schudnąć 15 kg ;D
singlelady

Re: Bieganie w domu- wskazówki

Postprzez michalina » 09 Maj 2017, 08:20

Przede wszystkim jesli moge cos doradzic. Na twoim miejscu dołożyłabym do elektrycznej. Więcej funkcji. Latwiejszy trening.
michalina

Postprzez Ania_ABCfitness » 10 Maj 2017, 09:16

Prawda jest taka, że osobie początkującej poleca się raczej model elektryczny, ponieważ – w przeciwieństwie do magnetycznego – nie wymaga angażowania mięśni, żeby wprawić urządzenie w ruch. Zasilany jest prądem, dlatego wystarczy włączenie odpowiedniego programu i taśma sama osiąga wybraną prędkość. Przy zakupie dobrze też zwrócić uwagę na poziomy regulacji oraz systemy bezpieczeństwa, żeby zapewnić sobie skuteczny i komfortowy trening. Przed treningiem zadbaj o rozgrzewkę oraz odpowiednie obuwie, żeby nie narazić się na kontuzję i nie nadwyrężyć stawów. Podsyłam Ci artykuł, w którym poruszamy kilka różnych kwestii dotyczących zakupu bieżni, a także przykładowy plan treningowy: http://www.abcfitness.pl/zastanawiasz-s ... -domu-ba15. Jestem pewna, że Ci się przyda, a gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało! :)
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez ritz » 11 Maj 2017, 15:02

No to trzeba by było mieć własną bieżnię, żeby biegać w domu. Wydaje mi się że to nie jest taka tania sprawa. Ja osobiście wzięłabym pożyczkę, żeby ufundować taką bieżnię. Zobacz więcej jeśli interesuje cię sprawa posiadania własnej bieżni :)
ritz

Postprzez singlelady » 12 Maj 2017, 08:15

Dziękuje za porady, właśnie na to liczyłam ze sie dowiem czegoś ważnego o czym bym nie pomyślała sama. Waham sie jednak co do tego modelu bo jednak różnica w cenie jest dosyc duża. Takie elektryczne to kilka dobrych tysięcy kosztują z tego co patrzyłam. Zobaczę jeszcze
singlelady

Postprzez naszamasza » 15 Maj 2017, 08:47

Tez myślałam o takiej bieżni ale sporo pieniążków trzeba na taką porządną wydać :(
naszamasza

Postprzez tereska » 15 Maj 2017, 15:25

Tylko jeśli do tej pory nie ćwiczyłaś, to nie forsuj się zbytnio. Zwłaszcza w przypadku nadwagi takie bieganie może obciążać stawy. Może warto zacząć brać suplementy z glukozaminą właśnie wzmacniającą stawy http://glutamina-odzywki.pl/ochrona-i-r ... tawow.html .
tereska

Następna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości