Bieganie po długiej przerwie - porady

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Bieganie po długiej przerwie - porady

Postprzez terenia29 » 23 Lut 2016, 10:06

Nie myślałyście, żeby jednak przerzucić się na rolki jak tutaj? To chyba dobry trening a przy okazji zabawa prawda?
terenia29

Postprzez michaśka » 28 Sie 2016, 18:10

Biegaj tak jak czujesz, nigdy się zbytnio nie przemęczaj, bo to może mieć odwrotny do zamierzonego skutek. Lepiej codziennie trochę pobiegać, niż raz, a dobrze i potem zdychać od zakwasów!
michaśka

Postprzez megan » 30 Gru 2016, 13:54

Dokładnie tak, na nowo musisz nabrać formy nic na siłę. Najlepiej to zaczynać od krótkich dystansów i sobie je zwiększać. A tak poza tym pytaniem ma ktoś buty do biegania tej firmy https://dotsport.pl/asics/ i może podzielić się opinią?
megan

Postprzez emilka66 » 05 Sty 2017, 14:17

Jak zaczynałam, to brałam niewielkie odległości. No i odpowiednie obuwie, to na pewno podstawa. Aktualnie zastanawiam się nad tym, aby zrobić kurs trenera personalnego, taki jak tutaj: http://www.fit-academy.pl/kurs-trenera-personalnego-lodz/ - oferta wpadła mi w oko i wydaje mi się, ze to super rozwiązanie. Można na tym bowiem dużo zyskać. Dowiemy się wielu rzeczy oraz jest możliwość pracy w naprawdę przyszłościowym zawodzie :)
emilka66

Postprzez ilhiaana » 26 Sty 2017, 12:25

Z pewnością w szybkim powrocie do formy pomogą nowe buty. W bieganiu jedną z ważniejszych rzeczy są właśnie odpowiednio dobrane buty które są lekkie i wygodne. Dobrze dobrane buty mogą dać nam przewagę i komfort który jest bardzo potrzebny podczas biegania. W tym sezonie polecam model dla pań https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobie ... -7134.html
ilhiaana

Postprzez rumunek » 21 Lut 2017, 18:53

bieganie po długiej przerwie nie jest wcale takie złe, jak bieganie typowo dla osoby początkujące, tutaj mięśnie pamiętają, więc spokojnie :)
rumunek

Postprzez martynaly1991 » 22 Lut 2017, 12:19

Zdecydowanie lepiej biega się z rana , jeżeli masz czas to wybierz tę porę . Biegać powinno się minimum 20 minut . Może na początek 30 minut , żeby za bardzo się nie męczyć można mieszać bieg z marszem , później stopniowo zwiększać czas biegu . Dużo zależy również od nastawienia i samozaparcia .
Metformina cena jest niezmienna tylko na stronie tej apteki, więcej opinii na ten temat można sprawdzić u mnie na blogu.
martynaly1991

Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości