Bezpieczny spalacz tłuszczu

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Bezpieczny spalacz tłuszczu

Postprzez martyna.poplawska91 » 02 Cze 2017, 14:14

Używałyście kiedyś spalacza tłuszczu? Sama ta fraza brzmi trochę negatywnie i nieco odrzuca, ale może warto czegoś takiego spróbować i w ten sposób przybliżyć się do wymarzonej sylwetki. Boję się trochę tych popularnych spalaczy, że mają chemiczne składniki albo nawet hormony i będą negatywnie wpływać na organizm, albo że zacznę przybierać formę kulturysty. Nie chcę stracić tłuszczu i jednocześnie zdrowia, na pewno wiecie co mam na myśli. Słyszałyście może o jakichś bezpiecznych (może naturalnych) spalaczach tłuszczu, które są skuteczne? Może stosowałyście jakiś? Dawały jakieś efekty?
martyna.poplawska91

Re: Bezpieczny spalacz tłuszczu

Postprzez Tysia » 05 Cze 2017, 11:41

Skup się lepiej na diecie i ćwiczeniach, a nie szukaj drogi na skróty (w dodatku dosyć wątpliwej drogi)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez Phane » 05 Cze 2017, 12:27

Bez wytrwałości, ćwiczeń i diety spalacz i tak nic nie da. Jako ewentualny dodatek po prostu szukałabym spalacz od renomowanych producentów suplementów
Sposoby na wygładzenie zmarszczek w domu http://masaz-na-zmarszczki.pl/kategoria/przyrzady/
Awatar użytkownika
Phane

Miejscowość: Gdynia

Postprzez martyna.poplawska91 » 14 Cze 2017, 09:59

Ćwiczę regularnie, do tego staram się jeść zdrowo. Ale zdarza się, że w pewnym momencie po prostu dalej nie idzie. Nie chcę się truć czymkolwiek. Szukam czegoś co ma dobry skład i mogę mieć pewność, że opinia spalacza jest opinią użytkowników, a nie PRowców. Dlatego pytam Was tutaj, na forum :)
martyna.poplawska91

Postprzez pola_piasecka » 14 Cze 2017, 10:51

Ja używałam burnboostera bo to jedyny produkt który ma jasny skład i do tego naturalny mi pomógł bardzo
pola_piasecka

Postprzez pattka.kowalskaa » 16 Cze 2017, 12:35

A czemu tak odrzucacie spalacze? Myślę, że jak się weźmiemy za treningi i zdrowe żywienie to taki wspomagacz (ale naturalny oczywiście) może być bardzo pomocny i dawać dużo lepsze wyniki.
pattka.kowalskaa

Postprzez MyGirl » 16 Sie 2017, 14:20

A wydaje mi się ze naturalne suplementy diety dużo pomogą
http://www.jellybearhair.pl/
MyGirl

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości