Bezpieczne zabawki dla dzieci

Bezpieczne zabawki dla dzieci

Postprzez emilka66 » 07 Lut 2018, 20:37

Witajcie ! jakie zabawki kupujecie dla swoich dzieci . Chciałabym kupić mojej siostrzenicy coś na urodziny , ale zależy mi na takich zabawkach które są bezpieczne dla dziecka i solidnie wykonane. Wiele czytałam od mam że godna polecenia jest marka MillyMally www.millymally.pl ponoć ich zabawki są jakościowo świetne i wykonane tylko z bezpiecznych elementów . Mieliście już do czynienia z tą marką?
emilka66

Re: Bezpieczne zabawki dla dzieci

Postprzez Oleksandra » 14 Lut 2018, 10:04

Niestety nie miałam z tą firmą do czynienia. Raczej za bardzo nie zwracam uwagi na marki zabawek jakie kupuję. Za każdym razem sprawdzam tylko jakie ma dana zabawka certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Raczej jestem też fanką zabawek drewnianych. A ich w swojej ofercie ma niewiele sklepów. Ostatnio namiętnie kupuje ze strony https://www.trendysmyk.pl/162-akcesoria-kuchenne . Ale jak trafię w jakimś sklepie na zabawkę drewnianą i jest ona dobrej jakości, z wszystkimi certyfikatami i pomalowana farbą nietoksyczną to jasne, że taką zabawkę kupię.
Oleksandra

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość