Balsamy, masła, olejki

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Balsamy, masła, olejki

Postprzez literka » 16 Sty 2012, 22:06

Jakie są wasze ulubione balsamy, masła nawilżające ciało? Co chętnie i dlaczego wybieracie? Kiedyś dla mnie najważniejszy był zapach ale teraz baczniej sprawdzam skład, zwracam uwagę na stosunek jakość/cena.
literka

Re: Balsamy, masła, olejki

Postprzez Monika » 17 Sty 2012, 10:04

Ja upodobałam sobie Garniera np. rozświetlające mleczko do ciała z masłem kakaowym.
Ze stu słów czasem trudno ubrać jedną, mądrą myśl...
biznes: forum - polski-biznes.com
Awatar użytkownika
Monika

Miejscowość: Piastów

Postprzez kaka71 » 18 Sty 2012, 10:45

Właściwości kosmetyków naturalnych Już w starożytności kąpiel w mleku uważano za zabieg najbardziej sprzyjający urodzie, jednakże w miarę upływu czasu kosmetyki naturalne były stopniowo zamieniane na kosmetyki chemiczne. Obecnie kosmetyki naturalne w czystej postaci używa się tylko okazjonalnie, bowiem wymaga to poświęcenia czasu oraz cierpliwości. Wygodniej jest sięgnąć po naturalny kosmetyk wykonany drogą chemiczną, który niestety nie ma już tyle właściwości leczniczych co swój pierwowzór, jednakże jeżeli chodzi o efekty, nie da się go porównać ze zwykłym chemicznym preparatem. Mimo tego, że naturalne specyfiki są droższe, jednakże warto w nie zainwestować, ponieważ w ten sposób inwestujemy we własne zdrowie a jest to inwestycja bezcenna. Warto także wspomnieć, że preparaty naturalne mają znacznie krótszy termin przydatności niż chemiczne, przeznaczone są głównie dla osób z wrażliwą cerą, podatną na uczulenia oraz podrażnienia spowodowane chemicznymi składnikami. Kosmetyki naturalne wobec coraz to nowym odkryciom nauki skutecznie utrzymują swoją pozycję wśród kosmetyków z substancji syntetycznych, które tak mocno bombardują do nas z rozmaitych reklam. Wspaniale dbają nie tylko o urodę, piękno oraz pielęgnują nasze ciało ale także mają znaczny wpływ na wszystko to co kryje się za słowem zdrowie. Wiec warto zainwestować i spróbować bo pamiętajcie inwestujecie w siebie i swoje zdrowie A ja osobiście używam kosmetyków NATURAGRREN są rewelacyjne a szczególnie żel do kąpieli i balsam do ciała na bazie rumianku i aloesu . Dostępne w internecie lub allegro:)) www.naturagreen.pl Polecam i zapraszam :))
kaka71

Postprzez Justyska87 » 18 Sty 2012, 12:01

Najbardziej lubię balsam do ciała z serii AA o zapachu malinowym. Mniam, boski zapach i super nawilża.
Zostań konsultantką Oriflame
Justyska87

Postprzez literka » 30 Sty 2012, 20:38

AA czyli do skóry alergicznej? Mnie tak właśnie kojarzą się ich produkty. Najbardziej kusiła mnie seria eco ale jeszcze nic nie wypróbowałam. Po raz drugi zdecydowałam się na nawilżający z flosa ale do skóry wrażliwej. Mam wrażenie, że im piękniej pachnący balsam czy masło tym więcej chemii i skóra po nim szczypie.
literka

Postprzez malahania » 01 Lut 2012, 13:25

Ja właśnie zakupiłam oliwkowe masło do ciała Farmony. Pierwsze wrażenia bardzo zachęcające. Dobrze się wchłania, ma gęsta konsystencje i przyjemny zapach. Polecam!
Snake Venom to moje odkrycie
malahania

Postprzez krysik » 01 Lut 2012, 21:56

Bardzo bardzo polecam czekoladowy balsam Tołpy. Pachnie pięknie, nawilża skórę i jest idealny na zimę. Ładnie się wchłania, jest gesty i wydajny. Ma tez ograniczona ilośc chemii w składzie
krysik

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość