Aranżacja wnętrza.

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Aranżacja wnętrza.

Postprzez wikoria89 » 11 Lip 2018, 08:12

Ja właśnie jestem na etapie projektowania wnętrz w swoim mieszkaniu. Wprawdzie sama nie bardzo się na tym znam, więc wolałam poprosić o pomoc, kogoś, kto się tym zajmuje na co dzień. Znajoma poleciła mi firmę, która projektowała jej biuro i była zadowolona ze współpracy. Zresztą, ich projekty http://www.inter-your.pl/ mówią same za siebie :) I faktycznie maksymalnie pomogli mi zorganizować przestrzeń w mieszkaniu - nagle na moich 50 kilku metrach zrobiło się tak dużo miejsca na wszystko! I całość wygląda tak nowocześnie, a nie jak zbiór przypadkowych rzeczy i materiałów - o coś takiego mi właśnie chodziło :)
wikoria89

Postprzez Paula883 » 16 Lip 2018, 11:15

Doskonałym dodatkiem do naszego mieszkania mogą być narzuty handamde. Odkryłam je przez przypadek kiedy surfowałam po internecie i szukałam jakiś inspiracji. Przekonałam się o ich wyjątkowości, kiedy zamówiłam kilka do mojego mieszkania. Byłam zdumiona ich jakością oraz pięknym kolorem. Moim zdaniem są warte uwagii.
Paula883

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 17:39

zależy jaki masz budżet i plan. jeśli sama masz jakas koncepcję to czasem niewiele trzeba żeby wyczarować coś fajnego. wtedy projektant jest zbędny :ugeek:
tykk

Postprzez dusia » 19 Lip 2018, 14:10

Ja na razie poszukuję inspiracji bo niedługo zamierzam przeprowadzić generalny remont. Dlatego przeglądam blogi, artykuły które poradzą mi na co zwrócić uwagę w poszczególnych pomieszczeniach. Właśnie skończyłam czytać http://www.swiat-domu.pl/wnetrza-w-stylu-modern-o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-meble/ . I tak dowiedziałam się że styl modern to przede wszystkim materiały naturalne drewno, kamień i szkło.
dusia

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość