Aranżacja wnętrza.

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Aranżacja wnętrza.

Postprzez Jeżynka12 » 22 Cze 2018, 12:01

Parę miesięcy temu kupiłam z partnerem apartament. Najpoważniejszy kłopot doznałam z zakupem odpowiednich zasłon do naszych okien. Jedno z naszych okien mamy takie wysokie jak drzwi, że nie mogłam znaleźć zakładu, który mógłby mi pomóc w ozdobieniu tego okna. Na szczęście znalazłam dobrą firmę, w której mogłam odnaleźć wszystko co pragnęłam. Materiały po prostu wrzały pięknem i niesamowitą klasą uszycia. Zalecam zakład ozdoba-okna.pl.
Jeżynka12

Postprzez Inga20 » 22 Cze 2018, 13:13

Od lat zamierzałam mieć piękny dom jednak w okresie jak już go wybudowałam, zaczęłam zastanawiać się, z jakich firm budowlanych skorzystać ażeby prezentował się perfekt. Najistotniejszy dylemat miałam z drzwiami oraz oknami. Sąsiadka zarekomendowała przedsiębiorstwo domatus.pl i jestem dziś właścicielką naprawdę niezwykłego domu. Promuję Wam domatus.pl.
Inga20

Postprzez Iga » 25 Cze 2018, 10:41

Jeśli lubicie nowoczesne wnętrza, to świetnym rozwiązaniem do domu i biura są drzwi wahadłowe szklane. Cudownie dodają elegancji, zwłaszcza jeśli dodamy do nich nazwę i logo firmy. :)
Iga

Postprzez sanqi » 25 Cze 2018, 10:43

Jak ktoś szuka, to polecam również lampy na taras, w tym LED, bardzo fajne.
sanqi

Postprzez ilhiaana » 25 Cze 2018, 13:24

Jeżeli chodzi o aranżacje wnętrza własnego domu, to moim zdaniem w każdym ciekawie zaaranżowanym domu nie powinno zabraknąć kominka, który nada pomieszczeniu urokliwy klimat ciepła oraz spokoju rodzinnego. Sama zawsze chciałam mieć kominek w moim salonie, lecz niestety w pomieszczeniu tym nie ma odprowadzenia kominowego, przez co zdecydowałam się na zakup tak zwanego biokominka, który został w taki sposób stworzony, iż jego instalacja nie wymaga podłączenia kominowego. Efekt płonącego ognia w tego typu kominku uzyskuje się poprzez spalanie specjalnego paliwa na bazie alkoholu, które nie emituje dymu, ani zapachu. Ponadto w tego typu kominku nie powstaje popiół oraz w odróżnieniu od kominków tradycyjnych zajmuje mniej miejsca, przez co biokominki można również montować w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Sama posiadam biokominek w moim salonie charakteryzującym się niezbyt dużą powierzchnią. W przypadku jego wyboru kierowałam się głównie nowoczesnym wyglądem oraz trwałością elementów, z których został wykonany, przez co zdecydowałam się sięgnąć po kominek, który można znaleźć w ofercie firmy kratki na stronie https://kratki.com/sklep/pl/category/6/biokominki/62
ilhiaana

Postprzez lokopa » 27 Cze 2018, 09:10

ja to za bardzo teraz nie mam nic do powiedzenia, bo całe moje mieszkanie jest ustrojone pod mundial, wszędzie tylko balony o kształcie piłek i girlandy wiszące z piłkami https://godanparty.pl/ Dobrze jednak,że mój maż też kupił jednorazowe talerzyki i kubeczki, bo bez nich byłoby kiepsko z brudnymi naczyniami po kolegach.
lokopa

Postprzez modnisiaa » 30 Cze 2018, 12:32

Jeżeli lubisz antyki, i tak jak ja cenisz sobie obrazy to skorzystaj z dobrej wyceny obrazów I spróbuj swoich sił w aukcji :) dzieki takiej wycenie obrazów będziesz wiedziała ile dany przedmiot jest warty, a co jak co ale obrazy i antyki pasują do każdego wnętrza.
modnisiaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość