Aranżacja wnętrza.

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Aranżacja wnętrza.

Postprzez sosna » 12 Lut 2018, 16:21

moim zdaniem największa frajdą jest dekorowanie samemu. W koncu dom jest twój więc zaaranżuj go zgodnie ze swoim gustem. warto posilić się jednak inspiracjami z internetu;)
sosna

Postprzez SteffAnja » 23 Lut 2018, 08:21

Oczywiście, że tak. Propozycji umeblowania i udekorowania wnętrza jest cała masa w internecie. Wystarczy w sumie tylko trochę poszperać, a na pewno coś fajnego znejdziecie ;) Zobaczcie sobie także ofertę sklepu z dywanami https://carpetforyou.pl bo przynajmniej ja uważam, że taki element dekoracyjny powinien stanać w domu. Ja mam dywan Shaggy i bardzo sobie chwale, zacznijcie może właśnie od tego rodzaju dywanów
SteffAnja

Postprzez ElNino » 26 Lut 2018, 17:50

W aranżacji wnętrza ważne sa dodatki, bo to one nadają charakteru. Ja lubię nietypowe dekoracje dlatego zamówiłam blachy dekoracyjne z napisami https://blachydekoracyjne.pl/ . Świetnie pasują do industrialnego wystroju mojego mieszkania :) Plusem jest to, że jak się znudza to zawsze można je wymienić, co np jest zdecydowanie trudniejsze przy dekoracjach typu fototapeta.
ElNino

Postprzez klamka » 27 Lut 2018, 20:01

Sama jestem na etapie urządzania biura, przyznam szczerze że to najlepsza część podczas tego całego remontu. Chciałabym aby biuro było eleganckie i miało swój niepowtarzalny charakter. Spodobały mi się tabliczki na drzwi biurowe ze sklepu Grawernia.pl. Czy ktoś z was je posiada i powie mi jak z ich trwałością?
klamka

Postprzez Uuuua3 » 01 Mar 2018, 12:33

a nie lepiej pomysleć o tym, żeby zatrudnić projektanta wnętrz???
Uuuua3

Postprzez leoonarrd21 » 01 Mar 2018, 15:35

Na prawdę wiele w tym wątku ciekawych inspiracji odnośnie aranżacji wnętrza. Jednak może i ja dodam coś od siebie. Wydaje mi się, że ktoś kto ma na przykład dosyć małe mieszkanie może zainteresować się takim rozwiązaniem jak Fototapety 3D. Dlaczego? Dlatego, że takie tapety mogą optycznie powiększyć wnętrze mieszkania, a przy małych powierzchniach to bardzo ważne. Co wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
leoonarrd21

Postprzez Mermagda0 » 30 Mar 2018, 06:54

Spokojnie sami wszystko ogarniecie :) Wystarczy w sumie tylko troszkę pomysłów i cierpliwość. Jak nie macie pomysłów to solidną porcją takich inspiracji wnętrzarskich jest internet i blogi. Zajrzyjcie na stronkę https://carpetforyou.pl/blog/dywany-per ... -tradycja/ Z tym blogiem bez problemu dobierzecie najlepszy dywan do domu. I tak możecie małymi kroczkami zaaranżować mieszkanie
Mermagda0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości