Anti-Age Vitalizer z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Anti-Age Vitalizer z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postprzez dusia » 18 Gru 2017, 18:21

Jak w temacie. Czy jest na sali ktoś, kto stosował już to skoncentrowane serum rewitalizujące ? Jeśli tak proszę o opinie :)
dusia

Re: Anti-Age Vitalizer z Eldan Cosmetics. Znacie ?

Postprzez dankalol » 19 Gru 2017, 05:49

Nie tego akurat nie stosowałam ale podejrzewam, że jest ok tak jak większość kosmetyków tej marki. Moja mama od lat ich używa i bardzo sobie chwali skuteczność tych przeciwstarzeniowych. Ja dopiero czekam na swój pierwszy zestaw ( Mikołaj ma mi przynieść ;p )
dankalol

Postprzez evelajna » 20 Gru 2017, 07:07

stosowałam i polecam. To takie silnie skoncentrowane serum rewitalizujące. zawiera kwas hialuronowy, wyciąg z korzenia dębu. Generalnie przywraca elastyczność, nawilża i zwalcza nie tylko skutki ale przede wszystkim przyczyny starzenia się skóry. Możesz u nich znaleźć sporo dobrych kremów czy masek przeciwzmarszczkowych :)
evelajna

Postprzez dusia » 21 Gru 2017, 06:33

Dzięki dziewczyny :) Wczoraj go zamówiłam i teraz niecierpliwie czekam na przesyłkę :) Dam znać jak efekty po jakimś czasie stosowania ale jestem dobrej myśli bo czytałam w różnych miejscach sporo pozytywnych opinii :)
dusia

Postprzez olamola » 23 Sty 2018, 09:33

tego serum akurat nie stosowałam ale ogólnie markę znam i cenię przede wszystkim za dużą skuteczność tych kosmetyków. Mam za sobą kuracje intensywnie oczyszczającą i efekty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Teraz zastanawiam się jeszcze nad kuracją ultra wyciszenie, przeznaczoną dla osób z cerą wrażliwą i naczynkową.
olamola

Postprzez klamka » 26 Sty 2018, 15:33

Nie słyszałam ani o tym produkcie, ani o tej firmie więc cieżko mi się wypowiedzieć. Natomiast od siebie mogę polecić Ci krem liftingujący i modelujący kontur twarzy o nazwie "NovAge" z https://pl.oriflame.com w takim fioletowym opakowaniu. Przetestowałam naprawdę wiele kremów, a ten podpatrzyłam u swojej koleżanki. Jest naprawdę genialny, wart każdej złotówki. Zresztą, zauważyłam że kosmetyki z Oriflame są świete i wcale ich ceny nie są wygórowane.
klamka

Postprzez galaretka » 15 Lut 2018, 12:11

Hmm nie, widziałam go kiedyś w drogerii ale nie stosowałam. Ja mam swój sprawdzony krem - https://www.topestetic.pl/xylogic/retix ... na-c-50-ml zamówiłam z ciekawości kiedyś a okazał się strzałem w 10. I nie zostawia takiej tłustej warsty i nie zapycha porów ;)
galaretka

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości