Adwokat, czy prawnik?

Re: Adwokat, czy prawnik?

Postprzez Queash » 19 Lis 2018, 08:34

Ja nie do końca rozumiem jaka jest między nimi róznica. Mimo to potrzebna jest mi jakaś dobra i sprawdzona kancelaria gdańsk. Może ktoś z was zna taką, która może mi polecić? Będę wam bardzo wdzięczna za pomoc.
Queash

Postprzez lusia » 22 Lis 2018, 14:47

Wszystko też zależy od tego, o jaką dziedzinę prawa chodzi. Najlepiej po prostu wybrać się do kancelarii. I tak na przykład z prawem pracy bardzo dobrze radzą sobie prawnicy z poznańskiej Lexstrady: http://www.lexstrada.pl/. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą na ich stronie internetowej.
lusia

Postprzez Vanesska » 23 Lis 2018, 10:08

Jeśli sprawa ma wylądować w sądzie to niezbędny będzie adwokat. Przy wyborze pełnomocnika pamiętajcie, aby sprawdzic czym zajmuje się dana kancelaria. Jeśli szukacie wsparcia przy rozwodzie to polecam skontaktować się z mecenasem Budrewiczem https://www.rozwod-warszawa.pl/ . To doświadczony prawnik, mój brat korzystał z jego pomocy przy rozwodzie i podziele majątku. Jego żona wymyślałam straszne bzdury, kłamała, próbowała manipulowac zeznaniami dzieci ale na szczęsie mecenas zają się tym wszystkim tak profesjonalnei ze szybko wszystko wyszło na jaw. Sprawa troche sie jednak ciągneła ale ostatecznie bratu udało sie uwlonić od tej zołzy i ustalić kontakty z dziecmi. Teraz będzie podział majątku ale to na oddzielnej sprawie. Tym tez zajmei sie mecenas Budrewicz bo zna tą sprawe od podszewki.
Vanesska

Postprzez karolagrzywacz » 26 Lis 2018, 13:34

Najważniejsze, żeby profesjonalnie zajął się naszą sprawą i doprowadził ją do końca, najlepiej pomyślnego dla nas. Ja zawsze korzystam z usług radca prawny Puławy i jestem za każdym razem zadowolona.
karolagrzywacz

Postprzez znudzona » 17 Gru 2018, 10:38

Ja proponuję wam skorzystać z propozycji https://prawnikonline24.pl/ Bez wychodzenia z domu uzyskacie porady prawne online. Zadajecie pytanie i w ciagu 24 otrzymujecie odpowiedź. Dodatkowo w razie konieczności otrzymacie pomoc w pisaniu, przygotowaniu potrzebnej dokumentacji.
znudzona

Postprzez andrzej5454 » 18 Gru 2018, 07:28

Moim zdaniem adwokat jest lepszy od prawnika.Chodź tak naprawdę to jest chyba to samo według mnie.
andrzej5454

Postprzez Agusiek55 » 18 Gru 2018, 16:44

Myślę, że w wielu przypadkach zarówno adwokat jak i prawnik będą w stanie wam pomóc. W ofercie jednych jak i drugich na pewno znajdziecie porady prawne, czyli to co jest najczęściej wybierane przez klientów. Także Radca Prawny Trójmiasto będzie dobrą opcją na pomoc prawną w bardzo wielu aspektach prawnych. Pooglądajcie sobie ofertę Pani Natalii Zielmachowicz
Agusiek55

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości