Adwokat, czy prawnik?

Re: Adwokat, czy prawnik?

Postprzez hektorka » 04 Lis 2017, 15:07

Myślę, że to zależy od rodzaju sprawy i nie można tak jednoznacznie stwierdzić. Ja korzystałam z usług prawnika w Lublinie i byłam zadowolona z efektów współpracy.
hektorka

Postprzez wokip » 11 Lis 2017, 19:04

Ja postawiłabym na adwokata. Jeżeli nie wiesz gdzie się udać to ja polecałabym Ci kancelarie JST. Jest tam pani adwokat Iwona Sztubecka i myślę, że w zakresie prawa rodzinnego na pewno Ci pomoże. Ma bardzo dobre opinie wśród klientów więc i ty będziesz zadowolona :)
wokip

Postprzez janik » 13 Lis 2017, 16:12

Do reprezentowania przed sądem potrzebny jest chyba prawnik.
janik

Postprzez GrażkaB » 14 Lis 2017, 11:26

Moim zdaniem, jeśli chodzi o reprezentacje w sądzie, to większy zakres możliwości ma adwokat, np. przy sprawach o alimenty kraków z funduszu.
GrażkaB

Postprzez czekoladowa » 24 Lis 2017, 17:38

Przecież adwokat jest prawnikiem udzielającym pomocy i porady prawnej, reprezentuje nas nie tylko w sądzie, ale też w urzędach. Na szczęście nie miałam spraw w sądzie, ale jeśli chodzi o pomoc prawną w urzędach czy sporządzenie dokumentacji to odważyłam się na wykupienie http://www.lexagit.pl/abonament/ żeby mieć spokój. Piszę, że się odważyłam, ponieważ nie bardzo byłam przekonana co do kancelarii online. Moje obawy okazały się bezpodstawne, bo jak do tej pory współpracuje nam się dobrze, jestem zadowolona. Mam wszystkie sprawy związane z prawem załatwione na bieżąco i profesjonalnie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany do takich usług to zachęcam.
czekoladowa

Postprzez Sylwianaa » 10 Gru 2017, 13:36

@czekoladowa to Ci zazdroszczę, że nie miałaś spraw w sądzie... Ja nie należę do tego szczęśliwego grona. Jestem świeżo po rozwodzie. Ile mnie to nerwów kosztowało to szkoda mówić. Na szczęście miałam dobrego adwokata - mecenasa Budrewicza, który zajął się całą sprawą. Bez niego nie dałabym sobie rady, bo mój już były mąż był wyjątkowo upierdliwy.
Sylwianaa

Postprzez Norbert213 » 13 Gru 2017, 12:37

A może radca prawny? Na http://www.radcaprawnyoz.pl znajdziesz kogoś dla siebie.
Norbert213

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości